11.10.2014, 13:54
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11.10.2014, 13:59 uživatelem Dragonalicorn. Edited 4 times in total.)
A snad i puvodni Sunset
[spoiler: Tím by museli navždy přestat s cestováním do Everfree světa aby tam nenarušovali harmoniji. SS by se vrátila z5 a EQG by tímto zkončilo. Příští film (pokud by nějakej byl) by se už konečně odehrával v Equestrii a byl by o něčem jinym, o něčem epickým. A co se týče SS.. Tak sou tu dvě možnosti. Buď by se omluvila Celestiji a ta by si ji vzala zpátky jako studentku. A nebo by jme měli Mane seven. A že by to bylo fajn. 2x earth pony, 2x pegas, 2x Unicorn a Alicorn na vrch.]
Co myslíte lidi (poníci). Mě by se to líbilo.
[spoiler: Tím by museli navždy přestat s cestováním do Everfree světa aby tam nenarušovali harmoniji. SS by se vrátila z5 a EQG by tímto zkončilo. Příští film (pokud by nějakej byl) by se už konečně odehrával v Equestrii a byl by o něčem jinym, o něčem epickým. A co se týče SS.. Tak sou tu dvě možnosti. Buď by se omluvila Celestiji a ta by si ji vzala zpátky jako studentku. A nebo by jme měli Mane seven. A že by to bylo fajn. 2x earth pony, 2x pegas, 2x Unicorn a Alicorn na vrch.]Co myslíte lidi (poníci). Mě by se to líbilo.





Daleko víc se mi líbili ty, které měli v "Perfect Day for Fun" a v první verzi "Shake your Tail".
Z písní se mi nejvíc líbila Under our spell. Když jsem ji pouštěla kamarádce, vůbec nepoznala, že se jedná o mlp.
17.10.2014 