Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallen London/ Sunless Sea
#1
Tak mě napadlo, jestli tu máme nějaké hráče Sunless Sea, kteří by se rádi podělili o zážitky, případně hráče Fallen London, kteří by byli ochotní spojit své síly.


A pro ty kdo neví, o co jde...

Devatenácté století. Britské impérium prochází nebývalým množstvím socioekonomických změn a prudkým vývojem věd a techniky. Na vrcholu všeho zmatku těchto proměn je společnost zasažena zprávou o náhlém zhoršení zdravotního stavu Prince manžela Alberta, chotě populární královny Viktorie. Není to zdaleka poprvé, kdy se otázka princova neuspokojivého zdravotního stavu přetřásá na nárožích a po čajovnách, tentokrát to ale vypadá, že je princův stav opravdu vážný.

Královnino zoufalství nad umírajícím manželem je narušeno příchodem cizích agentů, kteří přichází s nabídkou obchodu. Zastupují zájmy tajemných Pánů Bazaru, kteří tvrdí, že dokáží Alberta zachránit... ale chtějí oplátkou to, co jim může poskytnout jedině královna.

Obchod je uzavřen a v posledních měsících roku 1861 je Londýn mocí Bazaru vtažen do obrovské podzemní jeskyně, aby se stal pátou metropolí získanou pro intriky a hry Pánů.Fallen London je F2P klikací textové RPG v prohlížeči, ve kterém se dostanete do kůže jednoho z obyvatel Londýna asi 30 let po jeho pádu a vaším úkolem je získat si své místo na slunci a seskládat dohromady co nejvíce střípků tajemství Londýna, Bazaru a celého podzemí.

Osobně mě na hře zaujal kvalitně napsaný napínavý příběh a velké množství voleb a možností, díky kterým je každá hra trochu jiná. Budete zadobře s církví a nebo se vám zdá lákavější možnost sloužit peklu? Chcete se stát slavným umělcem? Mistrem zlodějů? Špionem? Uznávaným výzkumníkem a objevitelem? Guvernérem kolonie? Máte tu možnost.

--- Kdyby měl někdo zájem začít hrát, ozvěte se. Můžu vám poslat invite Rainbowlaugh


Sunless Sea je plnohodnotná hra dostupná na Steamu, která čerpá ze světa Fallen London. Hra se hraje z pohledu shora Jste v ní kapitánem podmořské lodi a máte možnost objevovat tajemství podivných ostrovů a osad rozesetých po podzemním oceánu, který tvoří značnou část celé jeskyně. Pro hru má brzy vyjít DLC obsahující možnost získat ponorku a rozšířit tak své objevitelské možnosti i o svět skrytý pod vlnami.


Snad jedinou a dost podstatnou nevýhodou je nutnost docela pokročilé znalosti angličtiny, hra používá dost květnatý jazyk.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)