Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G5 - Obecná diskuze
#1
Potenciální zjev G5 ponies. Někdo našel v nějakém katalogu od jisté nejmenované firmy toto. Je to zboží prý až na září tohoto roku, ale je to firma která má dlouhodobě licenci na merch z G4.

Jeto jenom domněnka, takže to berte s rezervou.
Odpovědět
#2
not great, not terrible...Rainbowwild
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#3
Máme první oficiální informace a také jeden obrázek z filmu G5 a dozděcěli jsme se také, že chystaný seriál, který bude na film navazovat, bude také na Netflixu.

[Obrázek: Capture.PNG]

https://www.equestriadaily.com/2021/02/m....html#more
Odpovědět
#4
ok i can live with this...a libi se mi viditelna kopyta...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#5
Zdá se, že poník na obrázku je pegasister - Má Mane 6 placky, figurky a další merch.
Plus má vlajku Celestie.
Nejspíš tedy bude chtít šířit inspiraci, kterou má z Mane 6 příběhů G4, a bude chtít spojit rozdělenou říši.
Jakpak si asi poníci poradili s Wendigos?
Vzhledem k tomu, že má na stolku radiobudík si dovoluji předpovědět, že co se týče technologií bude svět o hodně modernější.
Jsem zvědavý, jestli dojde až do bodu smartphonů a internetu jako v Equestria Girls.


Love and Tolerate není hloupost.

723462958
Odpovědět
#6
Musím říct že to nevypadá vůbec špatně, alespoň teda po stránce CGI. Trochu mi to stylem připomíná Sisu z Raya and the Lost Dragon, ale jinak dobrý Twilightsmile
Ohledně tý ^ poznámky "Kde jsou Windigos", hádám že to souvisí s tím že Equestria přišla o všechnu magii. Jsem si teď všimla že ta Sunny nemá na obrázku Cutie Mark, takže ty asi... taky vymizely? By mě zajímalo jak dalekosáhlé to "no-magic" bude - znamená to že Changelingové se nadále nemůžou měnit? Že Slunce a Měsíc už nikdo nestřídá?  Co vůbec takovouhle katastrofu zavinilo?
Odpovědět
#7
Jita32: ze by jako u nas? magii nahradila technologie a na "stare bohy" uz nikdo neveri Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#8
Jsem jedinej kdo má z výzdoby toho pokoje pocit že G4 byla i v G5 jenom seriál tak jako u nás a hlavní postava bude žít z ideálů které v něm viděla? Twilightoops

Nic jsem sem nepsal k těm "spoilnutejm" postavám na tom povlečení, ale tady to už napíšu. Nelíbí se mi jejich oči. Nejsou tak roztomilé jako v G4, ale ani moc pěkné jako takové.
Odpovědět
#9
Mácaman - možná... ale připadá mi divné že by zavrhli i to, na čem stojí "základy" jejich světa :/ mají magické tvory ovládající počasí, emoce a celkově chod světa, a že by se najednou poníci od nich odprostili a začali využívat - pravděpodobně - méně efektivní technologii?
Dragonalicorn - neboj, G5 se má odehrávat ve stejném světě jako G4, ale o několik let později. Hádám že Sunny je velká fanynka Mane6 a fascinují jí jejich ideály, to, jaké magické místo kdysi Equestria byla, atp. a tak proto jich má plný pokoj.

Mimochodem, za 15 minut bude začínat ta Investorská tiskovka, třeba se dovíme něco dalšího k filmu/G5 Ajsmug
Odpovědět
#10
(25.02.2021, 16:47)Jita32 Napsal(a): Dragonalicorn - neboj, G5 se má odehrávat ve stejném světě jako G4, ale o několik let později. Hádám že Sunny je velká faninka Mane6 a fascinují jí jejich ideály, to, jaké magické místo kdysi Equestria byla, atp. a tak proto jich má plný pokoj.

Jí vím já vim, jenom mi tok přijde, jakoby jsme se dívali na pony verzi broníka, respektive Pegasister jak tu o něco víše napsal Iluzon Rainbowlaugh

Poznámka k Sinapsem.

Celý ten strohý popisek na mě působí jako Griffonstone a Gabby. Jako by se celá Equestrie stala Griffonstonem a místo Gabby a jejími CMC idoly je tu Sunny se svou Mane six  Twilightsmile

Ten loore G5 nedává smysl. Jakoby téměř všechno co Mane six udělala v G4 bylo k ničemu. Jakoby Twi jakožto princezna přátelství selhala. Jak se můžou ty poně najednou segregovat mezi sebou? Vždyť žili všichni pospolu ve městech, tvořili mezi sebou páry. Doslova G4 končila tím že se Equestrie otevřela ostatním druhům na tom světě. Doufám že nám film, vysvětlí jak se to jako stalo. Snad to tvůrci nenechají bejt a nevymluvijou se ať si na to fandom udělá funfikci. Rainbowhuh b
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)