Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komiks - My Little Pony Generations
#1
Když skončil G4 seriál říkal jsem si, že si doplním univerzum oficiálními příběhy, které nejsou tolik vidět jako seriál nebo filmy s velkou publicitou. Věřte tomu nebo ne, ofiko komiksy (které btw. vychází od začátku) jsou skvělým zdrojem příběhů ze světa MLP - už jenom proto, že bývají plné narážek na všechno možné a příběhy jsou určené spíš pro dospělé publikum.

A protože diskuze na fóru vázne (moc nového materiálu k debatě není), tak proč se nepodělit třeba o příběhy z komiksů? Takže díl první...

Na Vánoce se mi do ruky dostalo "My Little Pony: Generations", které vyšlo v srpnu 2022 (dá se koupit třeba na Amazonu za necelých 370 Kč).

[Obrázek: 812EuPGZKbL.jpg]

Anotaci najdete třeba na MLP wiki.

Myslím, že je to jeden z těch komiksů, které potěší hlavně ty, kteří mají rádi dokreslování obrazu toho, co se vlastně v daném univerzu děje nebo dělo a zůstalo nevysvětleno. Byl jsem hodně zvědavý na to, co se v univerzu G4 promíchaném s G1 bude dít a i když zápletka se rozuzlovávala docela dlouho, nakonec při zpětném pohledu dává přesně tenhle příběh největší smysl. Jen nečekejte, že bude Mane6 a Core7 stále na scéně, nebo že budou proplétat podobně jako Mane6 a Pillars of Equestria. Kdepak, bude to o něčem jiném...

Další osobní pohledy do spoileru:

[spoiler: Nechal jsem se unést tou kresbou na obálce, která moc neodpovídá tomu, co se v ději odehrává: záporáci dostávají hodně prostoru, což dává smysl, protože jsou to koneckonců oni, co G1 a G4 v tomhle příběhu pojí oba světy dohromady. Těšil jsem se na příběh s mane6 a jejich protějšky, na což ale bohužel téměř nedošlo, byť setkání Applejack a Applejack s komentářem od Pinkie Pie rozhodně stálo za to. Minty (která toho chudák v jednu chvíli litovala - ani se jí nedivím) a North Star určitě potěší fanoušky G1, stejně jako v podstatě pokračování příběhu z původního G1 filmu, kde se ukáže, že není Smooze jako Smooze...

Co je z hlediska celého MLP univerza hodně zajímavé je fakt, jak se světy G1 a G4 propojily. Když vezmu v úvahu komiksy "10. sezóna G4" (o nich příště - už je mám taky přečtené), dává sledování G5 zase o dost jiný obraz, než by tomu bylo bez komiksových příběhů.
]

Podělte se o svoje dojmy, pokud jste četli Twilightsmile on je ten příběh dost napěchovaný třeba [spoiler: Opal's forbidden adventure] a nebo trocha nezbytného [spoiler: Twilightingu], jen si to stále ještě schovávám Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#2
Aktuálně běží pokračování příběhu tohohle komiksu v MLP hře od Gameloftu Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)