22.04.2014, 22:31
Nějak mi tam nesedí ta hlava ... možná bych jí trochu zvětšila.
Btw ... Vodiče, nevodiče ... to děláme ve fyzice taky
Btw ... Vodiče, nevodiče ... to děláme ve fyzice taky
|
Koxi taky kreslí
|
|
22.04.2014, 22:31
Nějak mi tam nesedí ta hlava ... možná bych jí trochu zvětšila.
Btw ... Vodiče, nevodiče ... to děláme ve fyzice taky
09.05.2014, 21:27
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 22.07.2014, 14:13 uživatelem Antošík. Edited 2 times in total.)
Začala jsem psát jednu povídku, jménem "Zombie apokalpsa aneb 13 poníků co žije" , a kámošky mě 'donutili' abych k tomu něco nakreslila.
Tak tady to je: http://www.wweka.deviantart.com/art/Natk...-452786644 ![]() Natka, v povídce pod jménem Belle je řidička autobusu http://www.wweka.deviantart.com/art/read...-452989105 ![]() Já, v povídce pod jménem Light Dream. Ano ta přední ohnutá noha je na konci ujetá, žduchl do mě bratr
kyseláče, umění, cigára
22.05.2014, 19:00
Pohusila jsem se nakreslit nějaké OC. Po dlouhém mozkovém hloubkaní a přemítání to nakonec schytala PurpleB-)
kyseláče, umění, cigára
03.06.2014, 19:39
kyseláče, umění, cigára
14.06.2014, 18:36
Lidi umíš kreslit opravdu dobře, já bych nikdy nic takového nedokázala. Opravdu povedené, obzvlášť se mi líbí oči
"The Universe is vast and we are so small. There is really only one thing we can ever truly control... whether we are good or evil."
14.06.2014, 19:53
kyseláče, umění, cigára
14.06.2014, 20:15
Vau... Vážne prekné na to že si to (ževraj) kreslila po prvý krát
. Iba by ma zaujímalo čo ten vlk má pod okom ? (To rúžové) .
Darkness accompanies you. Try to think who is actually the wrong one. (I love Dark Twilight Sparkle
.) Skype : kekolime.321 STEAM : Darkness ♫_♥ and Angel ♥_♫ dA : http://darkness6and6angel.deviantart.com |
|
|