Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kterou práci si mám vybrat?
#1
Wink 
Ahoj, ocitl jsem se v příjemné pozici, kdy mám na vybranou mezi dvěma pracovními nabídkami a rád bych vás požádal o radu Pinkiehappy
První je pozice testera aplikací na Smart TV u firmy Remote Origin. Pozice je na živnosťák, začal bych u manuálního testování a doufejme se přes skriptování a automatické testování naučil nějakému tomu programování. Mají vlastní interface gadgety pro napojení na testovaný hardware. Dělají pro korporátní klienty, teď z Ameriky.
Jde o menší firmu (do ~20 lidí) která si doteď vystačila s programátory a byl bych tam druhý dedikovaný tester. Mladší kolektiv, kancl v bytě v činžáku v Hostivaři.
Druhá nabídka je tech support pro firmu HW Group. Dělají IoT senzory teploty, vlhkosti, přístupu atd. včetně síťových prvků a vlastní platformy, hlavně pro firmy s vlastním postaveným zpravidla jedním rackem a pro menší datacentra. Pozice je zaměstnanec na HPP, spolu s nabídkou mám předložený rozsáhlý učební plán od fyziky přes síťařinu po jejich vlastní software.
Je to větší, ale stále rodinná firma se sítí distributorů, starší kolektiv, sídlo ve větším baráku kousek od Opatova.
První je míň stabilní, ale zajímavější se skilly které nejspíš v budoucnu šířeji využiju.
Druhá je stabilní s lidma, co v ní pracují přes deset let, ale bojím se, že se toho nezvládnu tolik včas naučit. Po roce, kdy se toho naučím dost, abych tech support zastal sám, tak by tam bylo dost věcí, do kterých bych se mohl zapojit (vývoj firmy, online akademie, strategie marketingu atd.)
U první jsem řekl, že nastoupím, potom jsem dokončil tři kola pohovoru u druhé a dostal lepší peněžní nabídku. První teď řekla, že ji dorovná, do druhé jsem tedy dnes napsal, že preferuji tu první, uvidíme co mi odepíšou.
Rád bych od vás radu, která nabídka se vám víc pozdává a proč, strategii jak dál pokračovat ve vyjednávání o platu a zdá se vám objem toho, co se mám za rok naučit zda zvládnutelný (konkrétní soupis do PM).
Díky moc za každou radu!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)