10.02.2013, 20:39
To kdybych věděl... Nejspíš forever alone face jak tak koukám
|
Který byste měli Cutie Mark?
|
|
10.02.2013, 20:39
To kdybych věděl... Nejspíš forever alone face jak tak koukám
10.02.2013, 21:33
10.02.2013, 22:01
Já asi rudou hvězdu nebo... pistoli? nevím... možná i něco jiněho.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
11.02.2013, 01:33
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11.02.2013, 01:37 uživatelem Terodeness. Edited 3 times in total.)
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
12.02.2013, 20:09
Česko-anglický slovník a nebo písmenka...Jedno z toho určitě
![]() U mého OC mám 3 symbolické písmenka (Z dálky to vypadá jako čárkovej kód)
12.02.2013, 20:12
Protože jsem niemand, tak bych nejspíš stále patřil do klubu CMC
13.02.2013, 01:10
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 13.02.2013, 01:15 uživatelem Bouri. Edited 1 time in total.)
13.02.2013, 01:29
To je co? EPROM Dash?
13.02.2013, 01:49
Šváb je to takovej, co si domyslíš (schválně sem mu tam nedával popisky; třeba aby se tu neobjeil někdo, kdo nemá rád to, co používám
). A blesk je symbol elektriky a není od Dashie. A jestli považuješ blesk za rychlost, tak nějakej ten mikroprocesor naprogramuju rychlostí blesku.
13.02.2013, 02:13
To mi tak nějak došlo, já to plknul jen tak že spousta poníků má jména odvozená podle Cutie Marku
|
|
|