15.04.2013, 15:35
Já bych mel šroubovák
|
Který byste měli Cutie Mark?
|
|
15.04.2013, 15:35
Já bych mel šroubovák
18.04.2013, 19:47
Já ani nevim, moje OC CM nemá ze stejného důvodu jako já: Nenašel jsem svůj skrytý talent :/
Vzhledem k tomu, že to celkem umím s PC (ve třídě jsem pro spolužáky Pán , alespoň co se C# týče), rád poslouchám hudbu a upravuju si u toho equalizer a jsem nemehlo s více štěstím než mám rozumu... nějaké návrhy?
18.04.2013, 23:41
Já bych naopak toho Cutie Makru využil a nechal se překvapit.
Nevím v čem vynikám a proto by se mi hodilo, kdyby nějaká mi magická moc ukázala můj speciální talent ![]() A problém je taky, že v životě člověk nemusí dělat vždy to co ho baví...
19.04.2013, 06:07
Rozhodně pastelky nebo štětec
19.04.2013, 08:16
Jako moje OC
02.05.2013, 12:59
Ještěrku nebo zemského draka.
Bend OverDrakova kovárna: http://bronies.cz/Vlakno-Kovarna-u-Draka Zeptej se Spika: http://ask.fm/JoeWere
02.05.2013, 13:11
měla bych notu nebo mikrofon
02.05.2013, 13:14
Něco s nocí
In The Heat Of Night *sing* xD
02.05.2013, 13:16
to by sedlo k tvému aktuálnímu avataru
02.05.2013, 13:19
Oh, nejspíš
a nebo něco z Rainbow Factory a nebo by bylo úplně nejlepší něco s kriminálkami I love crimi moviesPhew, proč přestali dávat Castle na zabití, Můj přítel Monk a Slunečno místy vraždy?
|
|
|