Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Který byste měli Cutie Mark?
Já bych mel šroubovák Pinkiesmile
Odpovědět
Já ani nevim, moje OC CM nemá ze stejného důvodu jako já: Nenašel jsem svůj skrytý talent :/
Vzhledem k tomu, že to celkem umím s PC (ve třídě jsem pro spolužáky Pán Rainbowlaugh, alespoň co se C# týče), rád poslouchám hudbu a upravuju si u toho equalizer a jsem nemehlo s více štěstím než mám rozumu... nějaké návrhy?
Odpovědět
Já bych naopak toho Cutie Makru využil a nechal se překvapit.
Nevím v čem vynikám a proto by se mi hodilo, kdyby nějaká mi magická moc ukázala můj speciální talent Rainbowlaugh

A problém je taky, že v životě člověk nemusí dělat vždy to co ho baví...
Odpovědět
Rozhodně pastelky nebo štětec Twilightsmile
Odpovědět
Jako moje OC Twilightsmile
Odpovědět
Ještěrku nebo zemského draka. moustache
moustache Bend Over

Drakova kovárna: http://bronies.cz/Vlakno-Kovarna-u-Draka
Zeptej se Spika: http://ask.fm/JoeWere
Odpovědět
měla bych notu nebo mikrofon
Odpovědět
Něco s nocí Twilightblush In The Heat Of Night *sing* xD
Odpovědět
to by sedlo k tvému aktuálnímu avataru
Odpovědět
Oh, nejspíš Rainbowlaugh a nebo něco z Rainbow Factory a nebo by bylo úplně nejlepší něco s kriminálkami Rainbowlaugh I love crimi movies
Phew, proč přestali dávat Castle na zabití, Můj přítel Monk a Slunečno místy vraždy? Raritycry
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)