Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.69 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legends of Equestria (Equestria Online)
#1
[Obrázek: header.png]

Legends of Equestria (dříve Equestria online) je free-to-play MMORPG, která je založená jak jinak než na My Little Pony: Friendship is Magic. Free-to-play znamená, že bude úplně a navždy zadarmo úplně celá skrz na skrz Pinkiesmile žádné mikroplatby ani nákupy tam nehledejte - autoři ani nepřijímají žádné příspěvky či dary.

Hra je stále ve fázi public-beta, takže tam občas najdete nedodělky, či chyby, ale servery jsou již trvale otevřené veřejnosti. Hratelné jak pod Windows, tak pod Linuxem a macOS.

Web: https://www.legendsofequestria.com/
Odkaz ke stažení: https://www.legendsofequestria.com/downloads (Launcher nepotřebujete)

Launcher nepotřebujete - prostě stáhněte balík se hrou, někam ho rozbalte (ve Windows klidně na plochu, nebo do Dokumentů - do Program Files ho ale nedávejte, můžete narazit na problémy při hraní) a spusťte soubor LoE.exe.

Návod jak začít najdete na https://legendsofequestria.fandom.com/wi...ng_started

Krátce o hře

Postav můžete mít víc (dá se hrát za Earth ponyho, Pegase nebo Jednorožce), vždycky před hrou vyberete tu, za kterou budete hrát. Vzhled i jméno postavy můžete před každým vstupem do hry měnit dle libosti (vlastní CMka z pochopitelných důvodů nejsou - je jich na výběr asi 200).

Začínáte jako hříbě a první questy jsou v podstatě tutoriál k ovládání hry - Earth ponies začínají v Ponydale, Pegasové v Cloudopolis a Jednorožci v Cantermare - jména jsou schválně změněna kvůli copyrightu. Po projití hříběcího příběhu si zvolíte specializaci (doporučuju přečíst na wiki co která dělá, než se rozhodnete- viz odkaz níže) "dospějete" (fyzicky ve hře a získáte CM) a máte k dispozici otevřený svět (ale ani jako hříbě vás hra neomezuje v pohybu).

No a následují další questy (občas jsou zabugované - jak jsem psal, pořád je to beta), souboje s Moby (nepřátelskými NPC), levlení, craftění, skupinové eventy a takové všechny ty věci, které z MMORPG znáte. Ale berte na vědomí, že tohle je fan made věc zcela zdarma a stále beta Twilightsmile

Co se questů týče, tak jen jedno doporučení: nedělejte stejnou chybu jako já a nechte si quest "Mindless Violins" na později - je mnohokrát delší než všechny ostatní a místy dokáže otrávit nutnými přesuny po mapě, které jsou hlavně na nízkém levelu mnohem větší opruz, než později. Bohužel jsem na něj narazil jako na první.

Do začátku i pro pozdější přehled dost pomůže Neoficiální wiki (obsahuje popisy, užitečné návody etc.) na adrese https://legendsofequestria.fandom.com/wi...stria_Wiki

Mimochodem... při připojování vybíráte ze dvou serverů: Americas a Europonia. Oba servery sdílí databázi postav a ukazují stejné prostředí, takže je jedno, na kterém budete hrát (každý server má ještě dva instance, mezi kterými se dá přepínat, což budete řešit pouze v případě, že se chcete potkat s někým konkrétním). Americas má větší ping (což většinou při hře nepoznáte), ale běží na výkonnějším železe, takže přechody mezi lokacemi jsou svižnější než na Europonii (která se vzdor tomu, že má v Evropě menší ping, v Evropě fyzicky nenachází).

(původní Terokův příspěvek - viz níže - upravil v roce 2019 Jamis)
> > > Equestria Online < < <
Equestria online je free-to-play MMORPG (massively multiplayer online role-playing game), která je založená jak jinak než na My Little Pony: Friendship is Magic. Free-to-play znamená, že bude úplně a navždy zadarmo uplně celá skrz na skrz Pinkiesmile .
Pro fanoušky WoW nebo jiného mmorpg to je určitě supr zpráva, jako pro mě. Rainbowlaugh
Hra je momentálně v pre-alpha fázi (nevím jistě) a datum vydání není vůbec určeno, prý ale na tom pracují jak mohou, aby to bylo co nejdříve.
Tady dávám odkaz ještě na FAQ
Tak co jak se těšíte?

Ještě přikládám nějaké Video přímo ze hry.
Odpovědět
#2
kua nemôžem nájsť tlačítko na download
Odpovědět
#3
Mozna proto, ze je v pre-alfe

Q. When will the game be released?
A. As a team of volunteers, it is quite difficult for us to establish a permanent release date. We are working hard to finish the game as quickly as we can without letting it decline in quality, however an ETA will not be provided upon request.
Odpovědět
#4
jedina vec ktorej sa na tejto hry bojim je kockata grafika a prislo mi z videii napriklad to namestie nerealisticky velke ... chapem ze tam asi bude vela ludi ked to vsetko bude fungovat atd ale vyzera to dost obludne velke ... v kazdom pripade citam ze tam bude dost aktivit a ak nic ine tak ako zaujimavejsia forma chatu sa to urcite uchyti
Odpovědět
#5
MMORPG miluju takže až to vyjde tak online 4ever Rainbowlaugh
Fluttershy loves everything, everything includes me -> My life is complete Rainbowdetermined2
Odpovědět
#6
Našiel som video z Pre-Alpha verzie
Odpovědět
#7
Nelíbí se mi že jsem posel špatných zpráv, ale vypadá to že se tým pracující na EO rozpadl.. Oficiální zpráva od RainDropa na http://www.equestriaonline.com/ . Snad brzy dají dohromady nový.
You're Mister Thick Thick Thickity Thick Face from Thicktown, Thickania. And so's your dad.
Last.FM profil
Můj Steam
Odpovědět
#8
Snáď áno bola by škoda kebyže hra nikdy nevyšla
Odpovědět
#9
Ano je to hodně velká škoda, ale můžeme alespoň doufat. Mají celkem kus práce za sebou. Applejackunsure
Odpovědět
#10
budou pokracovat na http://www.legendsofequestria.com/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)