Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP: Pony Life (Gen 4.5) - Obecná diskuze
#1


"We just revealed the next exciting chapter for the MY LITTLE PONY franchise: MY LITTLE PONY: PONY LIFE, an all-new animated series launching next year. More surprises to be revealed soon, we’re feeling good!"

Hádám že to je filler hiatusu, něco jako gen 4.5.

[Obrázek: lKsXTFy.png]
[Obrázek: yX5qTdc.png]
[Obrázek: syG3Ibr.jpg]
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#2
Spíš než G4.5 tak G4.7 - jako G4.5 je už totiž označována filmová verze MLP:FiM, která používá jiný styl animace. Osobně hádám, že to bude pony obdoba EQG Minis.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#3
Z toho co píšou na webu EQD, mi to spíše připadá, že by se mělo jednat skutečně o plnohodnotnou G5. Kdyby oznámili, že to bude jenom nějaký speciál pro Youtube...apod., tak bych si řekl, jo to bude asi jenom nějaká "výplň" před odhalením skutečné podoby G5, ale tím, že to má mít normální epizody na Discovery Family a opravdu rozsáhlou řadu hraček, tak mi to stále více a více sklouzává k tomu, že tohle je skutečná G5. ALe uvidíme, třeba se mohu samozřejmě mýlit.
Odpovědět
#4
rozhodně ne G5, spíš bridge aby Hasbru úplně neklesly příjmy a lidi nezapoměli na "franchise"
to že to chtejí jako seriál je spíš marketingový tah, ale tohle bude nějaký slice of life asi těžko očekávat nějaký hlubší nebo provázaný příběh
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#5
[Obrázek: 1573669116298.jpg]

První dojem? Doufám že to je jen BUY OUR TOYS mini-série a nic víc. [spoiler: Stylem mi to připomíná to, co se stalo s Teen Titans]
+ je docela zajímavé že Spike má dívčí řasy a Mane 6 krom Twilight nemají Cutie Marky, ale to je možná jen chyba.
Odpovědět
#6
Proč ??? vždyt byli dokonalí , a to jak FiM tak Movie,RR tohle je desna predelavka ve stylu Teen Titans Go

To měli radsi dát práva Jan Animation ,nebo jakemu koli animatorovi z komunity a bylo by to lepší
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
#7
me to zas pride jak Littlest Pet Shop malinko Rainbowderp nemam nic proti pokud to neni G5 coz doufam neni Applejackunsure
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#8
eh.. mně osobně se to nějak nezdá..
Doufám že to bude jen G 4,5, nebo něco takového, k vyplnění mezery v programu před G5, jelikož design kterým jsou postavy udělány mi přijde opravdu směšný..  Toto video má hlavní cílovou skupinu tak do věku max 8 let, což klasické MLP:FiM mělo sice stejnou, ale bylo podáno méně dětinskou formou, tudíž oslovilo i nás starší.
Samozřejmě si Hasbro před Vánoci nemohlo nechat ujít tržby z oblíbených poníků a tak rychle splácali video s chytlavou písničkou a tadá -všechny děti budou chtít svého "poníka" najít pod stromečkem .. 
Nemyslím si že by tento vzhled měl po delší dobu úspěch, Hasbro potřebuje jen chytlavou reklamu a něco co na ni poukazuje na prodej hraček v období svátků.

Toto je můj subjektivní názor a netvrdím že věci jsou tak jak se zde vyjadřuji.Odpovědět
#9
Také se mi to nezdá. Představit si, že by se v tomhle stylu měli vysílat 2 a možná i více sezón, no nevím. Ale pořád mi tam nesedí právě to, že to má být plnohodnotný seriál s pravděpodobně plnou délkou tzn okolo těch 20 minut. Ale tohle má jít jak do televize, tak také to má mít speciály na YT a to se mi zdá na něco, co by mělo překlenout jenom nějaké časové období, docela dost rozsáhle. No nevím, co si mám přesně myslet. Každopádně uvidíme, co z toho nakonec bude.
Odpovědět
#10
No silno dúfam, že to nie je oficiálny dizajn G5. Vôbec sa mi to nepáči a TBH pripomína mi to pony.MOV Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)