Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Má dílka
#1
Mojí nej poničkou je princezna Luna,protože si myslím,že ona má život v MLP nejsložitější a plně si uvědomuji,čím musela posledních tisíc let projít ve vyhnanství v podobě Nightmare Moon.
Je jen škoda,že se Luna víc zatím neobjevila ve větší míře,než jen ve druhém díle(to když byla pomocí elementů opět osvobozena od NMM) a pak v díle čtvrtém druhé série.
Moje emoce k ní jsou opravdu veliké a tak jsem se rozhodl k vytvoření takového příběhu,co se vlastně stalo před tisíci lety s Lunou a jak se proměnila v Nightmare Moon.
Pomocí několika desítek obrázků a hudby jsem začal vytvářet.
Začíná to tím,že Luna se Celestií,jako dvě sestry,společně vládnou Equestrii...Celestia den a Luna zase noc...Obě sestry se mají hrozně rády a jedna bez druhé se neobejdou a v poklidu dbají na správný chod celé Equestrie.....Ale až do chvíle,kdy se objeví bůh chaosu Discord....Discord totiž začne ovlivňovat malou Lunu a ukáže jí cestu,po které by se mohla dát...Avšak Luna nechce a sestra se s Discordem pak nebude mazlit a utká se s ním v boji...Společně s Lunou ho pomocí sesterského elementu porazí a Discord zkamení.....jenomže Luna už má v sobě v myšlenkách tu temnou stranu,která ji pak postupně začne ovládat.....Ovládne ji natolik,že se z ní stane Nightmare Moon a postaví se sestře,která s největší lítostí se s ní musí utkat....Je to lítý boj a nakonec Celestia s žalem musí pomocí Elementů Harmonie porazit i svoji sestru a tím ji odsoudit k věčnému vyhnanství na měsíc.....Před hodinou jsem to poslal na Youtube,takže zde je odkaz a zkuste se i vy ponořit do života LunyTwilightsmile Snad se vám bude líbit.


Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#2
Abych řekl pravdu, nemám moc rád videa, kde někdo vezme několik desítek obrázků, a dá k tomu jakž takž dobrou hudbu.
Ale i tak to určitě dalo něco práce .......
Obrázky pěkné, většinu z nich znám, ale když jsou ve videu obrázky od několika rlzných autorů, vypadá to trošku divně ....
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#3
Milovník Luny hej? Tak to si dávaj pozor na Rein -a
Odpovědět
#4
What He Said
Odpovědět
#5
(15.04.2012, 09:10)Dumbass_CZ Napsal(a): Abych řekl pravdu, nemám moc rád videa, kde někdo vezme několik desítek obrázků, a dá k tomu jakž takž dobrou hudbu.
Ale i tak to určitě dalo něco práce .......
Obrázky pěkné, většinu z nich znám, ale když jsou ve videu obrázky od několika rlzných autorů, vypadá to trošku divně ....

Ano..Vím,že je to taková krádež všech obrázků,ale takový grafik ze mě asi nikdy nebude,abych si mohl nakreslit své vlastní obrázky,či rovnou film..Právě tímto dílkem jsem chtěl vyzdvihnout práci těch lidí,co kreslit umí a vytvořit tak ucelené dílko princezny Luny...Nic víc.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#6
Moc hezké video Pinkiesmile mám o důvod víc se těšit na druhou sérii, když vím, že se tam Luna objeví...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#7
Díky ti....OPS.Sorry za vyzrazení,když jsi ještě neviděl S2.....Ale když už je to venku,tak ano..Těš se na niPinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#8
Sice je to work in progress, ale uz ted to vypada hodne dobre. Nemuzu se dockat, az to bude kompletni...

Children of the Night

Je to o tom, ze po vyhnani Discorda bylo v Equestrii vsude spatne a Celestia odmitala napad Luny, expandovat, tak se Luna rozhodla to provest a potom pozadat o odpusteni.
There is always way. There is always hope. It's called choosing of fate.
Odpovědět
#9
Nádherné.. animace originálu je proti tomu hadr..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#10
Lidi když už jme u toho co dělala Luna tak jsem našel příběh jak se to asi tak stalo je to rozdělené na tři díly tak si to užijte http://www.youtube.com/watch?v=61ZaP341pqU
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)