Příspěvků: 50
Registrován od: Apr 2013
Máš BAN protože když prohládneš pozorně Ginesovu knihu rekordů nejdeš mě tam

měla jsem v sobě tolik trotloninu že by to normálního člověka zabilo hned 5,3 X
Příspěvků: 50
Registrován od: Apr 2013
-bravo bravo very gud very gud-

(aneb GOGO

)
Příspěvků: 353
Registrován od: Jan 2013
Hodnocení:
33
Máš BAAAN protože GoGo je sexy.. ale Pewds.. to je něco ^^
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?
FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..
Můj Steam
Příspěvků: 50
Registrován od: Apr 2013
Máš BAN protože ty taky
Příspěvků: 353
Registrován od: Jan 2013
Hodnocení:
33
Máš BAAAN páč kdyby jo tak má pravdu :3 (am i doin' good Gee?)
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?
FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..
Můj Steam
Příspěvků: 50
Registrován od: Apr 2013