30.11.2013, 17:13
Máš BAN za to, že byla nějaká chyba na fóru. (teda aspoň podle slov administrátora)
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
|
Máš BAN !!
|
|
30.11.2013, 17:13
Máš BAN za to, že byla nějaká chyba na fóru. (teda aspoň podle slov administrátora)
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
30.11.2013, 17:14
Máš BAN za to že se mi smazal můj podpis,něco o mě a titul !
( Ale to se napraví )
30.11.2013, 17:17
Máš BAN, protože jsem si všechno moje spravil
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
30.11.2013, 17:18
Máš BAN za to že mě chybí jedna věc !
30.11.2013, 17:23
Máš BAN lebo sem píšem tretíkrát a stále sa to maže
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
30.11.2013, 17:24
Máte BAN za to že ... prostě máte BAN !
30.11.2013, 17:26
Máš BAN za to že mi zmizelo 10 příspěvků !
30.11.2013, 17:27
Máte BAN za to, že nastala doba temna!
Varování: Kdo se jenom podívá na její Raphaelo, zahyne strašlivou smrtí!
PJ Zlovolná. Je to génius s maskou blázna. (Nebo snad blázen s maskou génia? ) Přezdívky: Palačinka, Wiky, Kiwi, Scarletty, Evelyn, Karamelka, Snehová Búrka
30.11.2013, 17:34
Máš BAN za to že ses vrátila!
30.11.2013, 17:35
Máš BAN za to, že děkuju všem za hodnocení
(už abych měla další hvězdu a mohla to začít oplácet!)
Varování: Kdo se jenom podívá na její Raphaelo, zahyne strašlivou smrtí!
PJ Zlovolná. Je to génius s maskou blázna. (Nebo snad blázen s maskou génia? ) Přezdívky: Palačinka, Wiky, Kiwi, Scarletty, Evelyn, Karamelka, Snehová Búrka |