Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Kovu: BAN protože chutnal dobře
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Maš BAN protože chutnal jako duha
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Ban lebo nemala si zapnuté MLP? Možno preto tak chutil
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Ban lebo idem hrať Spore!
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš ban protože tu hru znám
kyseláče, umění, cigára