Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš BAN protože letos si na ples beru šaty. Again
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Ban lebo veď v teplákoch by si tam neprišla, či?
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš BAN protože to ne! Ale musím nějaké šaty sehnat...... uaaaaaaa!
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš BAN protože si je možná vezmu. Nevím,
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Příspěvků: 194
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
14
Máš BAN protože jedny jop
kyseláče, umění, cigára
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013
Ban lebo aj chceš nové šaty?
Příspěvků: 541
Registrován od: Apr 2013