05.02.2015, 23:28
Máš ban protože sem přišel z práce
|
Máš BAN !!
|
|
05.02.2015, 23:28
Máš ban protože sem přišel z práce
06.02.2015, 00:08
Máš ban lebo už pojdem spať
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
06.02.2015, 00:10
Máš ban protože nic nevydržíš
06.02.2015, 00:15
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06.02.2015, 00:16 uživatelem pink-bobik. Edited 1 time in total.)
Počkaj za pár dní keby máš ti v sebe antibiotyká,sirup na kašel,horúčku a paralen čo by si hovoril
![]() a máš ban lebo jahody ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
06.02.2015, 00:23
Máš ban protože já čekat nemusim já sem chodil dva týdny na kapačky což je horší než tableky
06.02.2015, 00:30
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06.02.2015, 00:30 uživatelem pink-bobik. Edited 1 time in total.)
máš ban lebo to biť pravda ale aj tak idem spať
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
06.02.2015, 00:33
Máš ban lebo už fakt idem
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
06.02.2015, 00:38
Máš ban lebo lepšie -_- ?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ |