26.02.2015, 15:46
Máš BAN protože neslyšíš ptáčky za oknem!
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
|
Máš BAN !!
|
|
26.02.2015, 15:46
Máš BAN protože neslyšíš ptáčky za oknem!
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
26.02.2015, 15:48
Máš ban protože ptáčici nejsou
asi jsem je polekala.....
kyseláče, umění, cigára
26.02.2015, 15:52
máš ban lebo ja hladám obrázok
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
26.02.2015, 15:58
máš ban lebo 430 %
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
26.02.2015, 16:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.02.2015, 16:02 uživatelem Koxi. Edited 1 time in total.)
Máš ban protože mám na dveřích plakát s Batmanem a na skříni plakár s Wolverinem
kyseláče, umění, cigára
26.02.2015, 16:47
máš ban lebo marvel comicsi sú na jedno kopítko.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ |