23.04.2015, 20:33
Máš ban, lebo SPQR.
Bow to the Princess!
|
Máš BAN !!
|
|
23.04.2015, 21:16
Máš BAN páč
,,Ave Ceasar!'' ,,Ave já.''
24.04.2015, 13:43
máš ban protože před 18ti minutama sem byl ještě v komatu
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
24.04.2015, 13:47
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24.04.2015, 13:48 uživatelem Koxi. Edited 1 time in total.)
Máš ban protože jdu na ples!
kyseláče, umění, cigára
24.04.2015, 14:50
máš ban lebo by si mal radšej spať ak si mal nejakú operáciu ...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
24.04.2015, 14:55
máš ban protože sem operaci ještě neměl to by mi mohlo pomoct ale naši neurologové usoudili, že ne
♕Pinkie L♥vers♕
♕Regio L♥vers♕
24.04.2015, 15:00
Máš ban tak prečo si bol v komatu ?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ |