Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
14.04.2013, 10:08
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14.04.2013, 10:08 uživatelem W3RT0UR. Edited 1 time in total.)
Máš BAN protoze si nejsem jistej jestli myslis Pan ze hry TF2 a nebo panev od nas z kuchyne

...tu mam taky
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Mas BAN protoze resite Panve
Máš BAN protože máš zajímavej avatar O,o"
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Máš BAN protoze panev je dobra vec
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Mas BAN protoze jsem proklety clovek co si nedokaze vybrat avatar
Příspěvků: 869
Registrován od: Mar 2013
Hodnocení:
65
máš ban,protože na tom něco bude xD
blep blep blep blep blep
DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________