Příspěvků: 343
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
10
16.04.2013, 23:26
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16.04.2013, 23:26 uživatelem Shadow Star. Edited 1 time in total.)
máš ban protože máš 660 příspěvků
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Mas BAN protoze nevim co je GAWS
Příspěvků: 343
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
10
16.04.2013, 23:30
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16.04.2013, 23:30 uživatelem Shadow Star. Edited 1 time in total.)
Wertour máš ban protože to máš pod nosem
a ty Turbo máš ban protože Molestie je na lovu
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Příspěvků: 353
Registrován od: Jan 2013
Hodnocení:
33
Más BAAAN protoze je na me vyvyjen ultratlak po psychické stránce a bez vás bych..
díky :')
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?
FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..
Můj Steam