Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft
Yo, to nevypadá špatně, zítra si snad najdu čas a zahraju si tam. A jen pro info, co je to za modpack? Myslím typ, you know.
Odpovědět
Hele skoušel někdo z vás hrát modpack Blood and bones na hardcore? O.o? Teď o víkendu jsem se o to snažil pokusit, ale marně... This Flutterryay is motherFlutterryay insane! Zkusil jsem to už asi 48x a z toho asi 15 světů stálo za to... ale i tak jsem se nedožil čtvrtého dne...


Pro představu: Požadavky co musíte získat za první den, aby jste se mohli dostat dál a měli minimální šanci na přežití... (ale i tak stejně chcípnete):
Více než 20 bloků dřeva.
Minimálně 4 flinty + zásobu gravelu na mapě .
Ložisko uhlí v úkrytu/lootnuté torčky (jinak budete craftit po tmě).
Tunu různého jídla* u sebe + tunu jídla kolem sebe na mapě (klidně i zvířata).
Snow biome poblíž.
Slušný úkryt se dvěma od sebe vzdálenými vchody.

Za první noc si musíte vyrobit krumpáč, sekyru, lopatu, pilu a juicer.
Odpovědět
Neznám, ale díky tobě mám podnět, co budu dělat až budu "majna" hrát.
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
Chci se zeptat není tu někdo kdo umí pracovat ve FTP?Pokud ano kontaktujte mě prosím přes PM.Pinkiesmile
Odpovědět
Najbližšiu dobu budem hrávať http://bronies.fakaheda.eu/pokemon.html Pokémonov v Mc, môj modpack & server, mám už pár kamošov čo budú tiež hrať, prípadný Bronies sú len vítaní Twilightsmile
Odpovědět
Nádhera všetky nastavenia na minimum a ide to na 8 fps Rainbowlaugh
Odpovědět
Toffee Cake:
Mám tam Optifine už dopredu nastavený tak že aj na starom ntb s 1.7ghz procesorom bežal na 40 FPS, teraz vyše 50 . Ak by si mal aj naďalej problém napíš ja ti pomôžem s nastavením Rainbowlaugh
MC je ťažká hra aj keď sa to pri tých kostičkách nezdá Rainbowderp
Odpovědět
Black: Minecraft je prostě jedna z patnácti nejnáročnějších her světa. Rainbowkiss
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
1,7 ghz? Ja mám jedno jadro 3,8 ghz a grafika NVidia geForce 9500 myslím no jediné zlé je asi ram mám len blbých 2 giga.
Odpovědět
Doktor: A navrchu stojí GTA V Rainbowlaugh
Toffee Cake: To by ti malo šlapať bez nejakých extra problémov, ukáž nastavenia Twilightsmile 2Gb RAM Minecraftu na nejaké to FPS stačia Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)