27.10.2014, 23:13
Yo, to nevypadá špatně, zítra si snad najdu čas a zahraju si tam. A jen pro info, co je to za modpack? Myslím typ, you know.
|
Minecraft
|
|
27.10.2014, 23:13
Yo, to nevypadá špatně, zítra si snad najdu čas a zahraju si tam. A jen pro info, co je to za modpack? Myslím typ, you know.
10.11.2014, 23:09
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.11.2014, 23:11 uživatelem Terodeness. Edited 3 times in total.)
Hele skoušel někdo z vás hrát modpack Blood and bones na hardcore? O.o? Teď o víkendu jsem se o to snažil pokusit, ale marně... This
is mother insane! Zkusil jsem to už asi 48x a z toho asi 15 světů stálo za to... ale i tak jsem se nedožil čtvrtého dne... Pro představu: Požadavky co musíte získat za první den, aby jste se mohli dostat dál a měli minimální šanci na přežití... (ale i tak stejně chcípnete):
11.11.2014, 17:15
Neznám, ale díky tobě mám podnět, co budu dělat až budu "majna" hrát.
Usměj se, zítřek bude horší.
Na bolest hlavy pomáhá Guttalax. Na starou babičku pomáhá Guttalax. Na průjem pomáhá Guttalax. Na zácpu pomůžou Marťánci.
18.12.2014, 21:41
Chci se zeptat není tu někdo kdo umí pracovat ve FTP?Pokud ano kontaktujte mě prosím přes PM.
19.12.2014, 22:59
Najbližšiu dobu budem hrávať http://bronies.fakaheda.eu/pokemon.html Pokémonov v Mc, môj modpack & server, mám už pár kamošov čo budú tiež hrať, prípadný Bronies sú len vítaní
19.12.2014, 23:00
Nádhera všetky nastavenia na minimum a ide to na 8 fps
19.12.2014, 23:03
Toffee Cake:
Mám tam Optifine už dopredu nastavený tak že aj na starom ntb s 1.7ghz procesorom bežal na 40 FPS, teraz vyše 50 . Ak by si mal aj naďalej problém napíš ja ti pomôžem s nastavením ![]() MC je ťažká hra aj keď sa to pri tých kostičkách nezdá
19.12.2014, 23:12
Black: Minecraft je prostě jedna z patnácti nejnáročnějších her světa.
Usměj se, zítřek bude horší.
Na bolest hlavy pomáhá Guttalax. Na starou babičku pomáhá Guttalax. Na průjem pomáhá Guttalax. Na zácpu pomůžou Marťánci.
19.12.2014, 23:16
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 20.12.2014, 00:19 uživatelem Toffee Cake. Edited 1 time in total.)
1,7 ghz? Ja mám jedno jadro 3,8 ghz a grafika NVidia geForce 9500 myslím no jediné zlé je asi ram mám len blbých 2 giga.
20.12.2014, 00:00
Doktor: A navrchu stojí GTA V
Toffee Cake: To by ti malo šlapať bez nejakých extra problémov, ukáž nastavenia 2Gb RAM Minecraftu na nejaké to FPS stačia
|
|
|