Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Dashie - Vaše reakce
#1
Takže jsem zrovna včera večer dočetl My Little Dashie ( a dneska viděl i filmové zpracování) a musím říct, že to pro mě bylo opravdu emotivní, hlavně ke konci. Ale i přesto jsem si ji zamiloval  Heart 
Včera jsem z toho nemohl usnout a celý den jsem se cítil opravdu pod mrakem (i počasí tomu dneska odpovídalo). I teď když vzpomínám na úryvky, nebo když se podívám na něco inspirovaného MLD tak je mi z toho do pláče.  Fluttercry  Raritycry


Jaké byly vaše reakce na My Little Dashie? Měli jste celou dobu kamennou tvář? Vybrečeli jste řeku? Napište a klidně se rozepište, opravdu mě to zajímá Pinkiesmile


Pro ty, co My Little Dashie ještě nečetli a chtěli by: https://www.fimfiction.net/story/1888/my-little-dashie


(Jestli zakládám nové téma zbytečně tak se předem omlouvám. Šlo mi jen o to se vypovídat, ale jestli se to sem nehodí tak ho co nejdřív smažu. )
Brony je (většinou) dospělý muž, který se cítí naprosto komfortně ve svojem chlapství a nestydí se přiznat okolnímu světu fakt, že sleduje seriál původně určený pro malé holky. - hviezdosz
Odpovědět
#2
Já musel brečet do deky.... kapesník nestačil. Rainbowlaugh
Odpovědět
#3
Vybavuju si pasáž, kde Dash zvládla rainboom. Zrovna, když jem to četl, se poprvé po ani nevím kolikati dnech roztrhaly mraky a vysvitlo slunce. Byl to moc hezký okamžik. Byl jsem dojat, skoro tak moc, jako Maud.

To je asi tak jediná chvíle, kterou si nějak silněji vybavím. Jinak to byl fajn příběh, ale nějak víc mě to nepoznamenalo.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#4
Meh, asi tak by se dala má reakce shrnout v případě počinu My little Dashie. Nápad je to miloučký, ale nechápu, proč je tak populární. No, není to jediný MLP fanfic, o který bych asi nezavadila, kdyby nebyl tak vidět. Twilightsmile
Obrázky na zakázku ZDE

Odpovědět
#5
Mně to pro samé klišé po půl příběhu přestalo bavit. Nepřipadá mi to dojemné, ani zábavné (i když nepopírám, že to ve své době mělo svůj význam). Stejně špatná mi připadá i Xenophilie.

P.S. - je tu k tomu téma v překladech, co to přesunout tam?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#6
Já jsem četl psanou verzi a později i viděl to video od StormXF3.
Tyhle dny jsem opravdu neměl moc dělat a počasí taky nic moc. Já moc fanfikce nečtu, ale jsem rád, že jsem tuto neminul. Každopádně po přečtení jsem doopravdy brečel, protože nic tak...s citama jsem ještě nečetl. Já na tyto příběhy taky moc nejsem, ale tohle mě dostalo. Pak když jsem uviděl, že StormXF3 udělal video, tak mi hlavou projely ty emoce ještě jednou.
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#7
Přesunuto
A můj pocit? Žádný, nečetl jsem, není to můj šálek čaje Pinkiesmile takže nemohu soudit.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
#8
Jako fanfic to není špatné, bohužel, jak říká Frolda, tomu sráží vaz ta klišovitost. Chápu, že citlivějším povahám to může způsobit ujímání, ve mě to vyvolalo pocit laciné slzotlačky typu "princezna Twi brečí na hrobě Mane6".

Film byl snore fest.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#9
Myslím, že hodnocení jakéhokoliv díla hodně záleží na očekávání čtenáře/diváka. Pro mě a tenhle fanfic platilo to, že jsem dostal přesně ten dojem, který jsem čekal (pohádkově laděné dílo z MLP prostředí), takže povídka se mi hodně líbila. Jedno oko nezůstalo suché Twilightsmile Už je to taky docela dávno - poslechl jsem si i tehdejší audioknihu. Docela fajn odpočinkové před spaním, dobré i na snění o prolínání MLP:FiM a reálného světa.

Kdo od toho čekal jiné věci, než dostal, hodnotí jinak - nepřekvapivě.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#10
No to já vybrečel celé moře slz Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)