15.04.2013, 22:34
Těžko říct všeci jsou suproví..ale kdyby na tom fakt záleželo, tak Fluttershy
|
Nejoblíbenější Poník?
|
|
15.04.2013, 22:34
Těžko říct všeci jsou suproví..ale kdyby na tom fakt záleželo, tak Fluttershy
15.04.2013, 23:26
---> Lyra <---
u mě teď vede, a myslím, že to tak nějakej čásek zustane a to především díky fanficu, kde je povahově vykreslená uplně naprosto perfektně přesně podle mýho gusta ![]() Ta hříva, lehce říznutá bílou barvou... Oči medový barvy vycházejícího slunce... Celkově krásně barevně sladěná... Hudebně zaměřená, hrající na okouzlující nástroj... no zkrátka Lyra na hrad
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra
Zhu-li, do the thing!
16.04.2013, 06:50
No rozhodně Fluttershy
a pak Pinkie Pie
Fluttershy Lover!
![]()
16.04.2013, 07:43
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16.04.2013, 07:46 uživatelem Porky. Edited 1 time in total.)
RD s TS
FA a PP a AJ A na Konec Rarity
16.04.2013, 07:50
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16.04.2013, 07:50 uživatelem sirMichael. Edited 1 time in total.)
1.Fluttershy
2.Scootaloo 3.Rainbow, Applebloom 4.Luna, Twilight 5.Applejack, Pinkie 6. Ostatní
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE
![]() Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
16.04.2013, 09:29
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 19.04.2013, 21:43 uživatelem Adam Jensen. Edited 3 times in total.)
(upraveno)
1 Rarity 2 FLuttershy 3 Twilight
16.04.2013, 21:42
Tak jakoby, každý poník je svým způsobem originální...
ikdyž, pravda, Pinkie je jiná kategorie.
02.05.2013, 13:04
Spike is the best pony.
Bend OverDrakova kovárna: http://bronies.cz/Vlakno-Kovarna-u-Draka Zeptej se Spika: http://ask.fm/JoeWere
02.05.2013, 13:07
Mám ráda Vynil Scratch Rainbow Dash a Pinkie Pie.Mezi nimi se prostě nerozhodnu...
02.05.2013, 13:16
Absolutně Ploomette!
Ploom forever and ever xD
|
|
|