Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Není komentář jako komentář
#1
(27.04.2013, 21:54)Pexxa Napsal(a): je to hézké best of best !

(27.04.2013, 21:55)Angeee Napsal(a): Wow, jsi přirozený talent!

(28.04.2013, 12:28)NikolPegasister Napsal(a): Moc hezký Pinkiesmile

Super, vyjádřili jste svůj názor, ale teď vážně... myslíte, že tyhle vaše komentáře mají nějaký smysl? (kromně toho že se zvýší počet vašich příspěvků)
Autor si s tím obrázkem dal šílenou práci a asi není moc nadšený z toho, že většina ocenění, co dostane, jsou jenom dvě nebo tři slova chvály od lidí, co se na ten obrázek nejspíš ani nepodívali. Takže jestli k tomu nemáte co říct víc, radši neříkejte nic Ajbemused
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
#2
^
Pod tohle se klidně podepíšu a myslím, že nejen já, ale i více lídí.

Sám jsem ohledně toho chtěl něco napsat, ale Mao mě zdá se předběhla, tak aspoň dodám ještě trochu toho svého.
Jak říká Mao, když někdo kreslí obrázek, dává do něj nevyhnutelně část sebe, samozřejmě je tu pak i ten fakt, že mu to zabere nějaký ten čas.
Tím nechci říct, že si neceníme faktu, že se obrázek někomu líbí, ale tyhle komentáře o pár slovech vždy vyzní tak strašně prázdně a člověk si říká, jestli se opravdu ten obrázek líbí, nebo si tu někdo chce jen boostnout počet komentů. Kór, když vidí několik variací komentáře tohoto rázu u několika lidí od stejného člověka.
Osobně mi vždy bude milejší i ta nejtvrdší, ovšem podložená, kritika než prázdná několikaslovní chvála.

Taky myslím, že sem lidi obrázky dávají, nejen aby předvedli svou práci, ale taky aby slyšeli možné připomínky, kritiku a pohledy ostatních, aby nám pomohly zlepšit se v tom co děláme.
Tyhle věci co sem dáváte v tom žádným způsobem nepomůžou. Ajsmug

Odpovědět
#3
Nevím proč ale to co jsi tu celé napsal cítím i já a to nejsem ještě z daleka na takové Úrovni jako jsi ty s kreslením..... a tohle se mě vždycky přehrává v hlavě... Facehoof Je ten obrázek dobrý není na něm něco špatně ale oni mě když tak někteří opraví a NIC! z toho není (myslím tím skoro žádná kritika)..... Nečekaně! Trollestia a víš co mě ještě trochu deptá když ti dají někteří takovou chválu proč ti za to nedají i + vsadím se že i ted by jsi měl těch + více než já..... Unsuresweetie Jenom je pravda že lenost jak někde píšeš je pro člověka velké mínus ..... jinak já ti s leností nepomůžu.... prtž. Lenost má mnoho významů a příčin lenosti..... Rainbowlaugh Nebo si to pletu se stresem? Rainbowhuh Rainbowderp
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
#4
Tak, milé děti. A teď si přečtěte několik příspěvků před vámi, včetně vyjádření samotného autora obrázku a trochu se nad sebou zamyslete.
Já k tomu ještě dodám jednu věc: 10 příspěvků „Jé, to je úžasný“ jen zahrabe samotný obrázek do pozadí, takže je složitější orientovat se v tom. Běžný thread malujícího bronyho tak vypadá následovně: Stránka s obrázkem, 2 stránky „jééééé“, stránka s obrázkem… Je to bordel. Nechte toho. Prosím. Opravdu.

Omlouvám se za další spampost, normálně bych se moc nevyjadřoval. K tomu obrázku nemám moc co podotknout Twilightsmile Opravdu se mi líbí ta práce se stíny, zrovna se je učím a není to žádná sranda. I pózy jsou perfektní a máš zajímavý styl obličejů a hřívy.
Odpovědět
#5
Tento istý jav som si všimol na inom fóre (modelárskom), keď som tam dával fotky svojho modelu, tak sa mi nedostalo ničoho iného, len správ s tlieskajúcimi smajlíkmi a taký feedback je človeku na dve veci... ok, možno ho to poteší, ale inak z toho nemá absolútne nič... a mne, spolu s niekoľkými ďalšími členmi, to už začalo tak liezť na nervy, že sme odišli a spravili sme si na FB tajnú modelársku skupinu...

Podobne to vidím aj tu, ak pridám nový obrázok. Ok, nie som bohvieaký kreslič, ale niekedy nedostanem vôbec žiadny feedback alebo len pár podobných jednoslovných správ, z ktorých sa potom teším, lebo je to epic win oproti žiadnej odozve... ja viem, že väčšinou si kreslíme preto, aby sa to páčilo nám a aby sme sa z toho sami tešili, ale aj reakcia druhých vie potešiť... potom nie, že to človeka demotivuje niečo sem ešte dávať, ale občas to odradí aj od kreslenia ako takého, pretože načo budem niečo kresliť a ešte to niekam vešať, ak si to pozrie cca 30 ľudí a nikto k tomu nebude mať čo povedať?

Konštruktívneho príspevku, či už pochvalného alebo kritizujúceho, si nesmierne vážim, tak isto ma nesmierne potešilo, keď som dostal +1 za Pinkameny...
Skrátka súhlasím s tým, čo napísalo Vlče.

Každopádne tie posledné dva obrázky sú velice dobré, oči sú fakt dosť velké, čo u prvého vyzerá celkom ok ale u toho vektoru to už trochu moc kričí... a pózy dané cez kopirák sú dosť dobrý nápad, keďže Daring je vlastne prefarbená Dash
I'm the S to the M to the O K E
And ain't no other pony got a hookah like me
I'm Smokelicious
http://itsjustred.deviantart.com/
Odpovědět
#6
Já teda musim říct, že mě víc motivuje kreslit, když mi k obrázku jeden člověk napíše co z něho cejtí nebo jak ho vylepšit nebo něco co by mě nenapadlo, než když dostanu pár set favů od lidí, jejichž přezdívky hned zapomenu.

Když člověk nedostane žádnou odezvu, může úplně ztratit motivaci. Co jsem odpozoroval na jinejch fórech kde se kreslí, tak nejvíc tvořivou atmosféru podpořej různý art trady, kreslení na témata, challange, společný projekty... A taky to, když se lidi trochu znaj. Ona se pak i líp hledá inspirace pro vlastní díla. Třeba livestream je prima věc, autor tam dostane reakce, zároveň si tam lidi pokecaj. Ale jinak to tu neni zas taková sláva, na to kolik lidí tu něco tvoří.

Čili co s tim?
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#7
Opravu jsem rád že se tu to začalo řešit i když je to na ve tvém koutku A.Hanzo. Pinkiesmile

Musím říci že tvoji tvoru obdivuji tu lehkost a čistot práce Pinkiesmile

a člověk se nikdy nezavděčí...
Odpovědět
#8
Ono to sem fakt moc nepatří, ale nevim, do jakýho tématu by se to hodilo. Promiň :-)

Na internetu je tolik kvalitního umění, že kdokoliv, kdo netvoří špičkově, se snadno ztratí. Proto je dobrý si najít nějaký "uplatnění". Třeba jak jsi řikal - v nějakym fandomu. Ikdyž bronies už je taky jako máku. Kdybych nehrál RPGčka a nesnažil se zvěčnit výjevy z hraní, tak bych asi vůbec nekreslil. Na nic lepšího, co by mě hnalo dopředu, jsem narazil. A u spoluhráčů by měli úspěch i panáčci z čárek, protože tam jde o ty společný zážitky. Podobný může bejt kreslení obrázků podle fanficů. Párkrát jsem to zkusil a bylo to prima.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#9
Na žádost Darma odděleno do samostatného vlákna.

Obávám se, že s tímto problémem vám nijak nepomůžu (ve smyslu pravidel/systémového řešení). Myslím, že není možné jakkoliv přidat do pravidel něco ve smyslu "kde, kdo kdy a jak smí hodnotit konkrétní vlákno". A i kdyby ano, tak to nikdy nepokreje všechny případy nebo to bude tak složité, že to děti stejně nepochopí.

Hlavně si myslím, že na tuto situaci pravidla již dávno pamatují - spam/off-topic - v jednoduchosti je krása... Ajsmug Nebo-li vše co tu popisujete lze hodnotit jako porušení pravidel.

Takže pokud vám budou nějaké nesmyslné komentáře vadit, můžete pomocí tlačítka [Obrázek: postbit_report.gif] požádat moderátory o smazání.
Odpovědět
#10
Dobrá, souhlasím, ale když prostě nemám tomu obrázku co vytknout, ale chci autora pochválit, tak mu mám dávat rovnou plus? to by Vlče nemělo 83+ ale třeba i 200.. což by nebylo fér pro ostatní, kteří nemají talent na kreslení, ale všemožně se snaží, jsou milí, píší smysluplné komentáře, radí ostatním apod. ano, pluska nejsou to nejdůležitější, ale přece Twilightoops a za mě, myslím, že každý má rád chválu, ne? Twilightsmile mě osobně i ty dvě nebo tři slova dost potěší :3
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)