Anketa: Jaký je Váš názor na tuto přednášku?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Neviděl jsem a nemám zájem
13.04%
3 13.04%
Viděl jsem, a nebavila mne
8.70%
2 8.70%
Sleduji ji, ale je nudná
8.70%
2 8.70%
Sleduji ji, a je celkem vtipná
4.35%
1 4.35%
Sleduji ji, a je docela informativní
17.39%
4 17.39%
Je vtipná a informativní
34.78%
8 34.78%
Přednes dobrý, obsah nudný
0%
0 0%
Přednes nic moc, ale obsah dobrý
4.35%
1 4.35%
Chtělo by to více humoru
8.70%
2 8.70%
Chtělo by to víc informací
0%
0 0%
Celkem 23 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online přednáška o My Little Pony G0/G1 až G4
#51
Děkuji. Sice bych některé věci zpětně udělal trochu jinak, ale pokud se pár lidí něco dozvědělo, nebo snad i pobavilo, tak to účel splnilo i tak.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#52
Na toto jsem se také vykašlal na dlouhou dobu Twilightoops Ale nakonec jsem se přemohl.


Resp. první video je tak trochu o ničem:

Vzal jedno velmi staré video s úvodem, kde žvaním z dnešního pohledu trochu koniny, a řekl si: mám ho vyhodit a nebo s ním něco udělat? Přeci jen jsem za tu dobu trochu změnil způsob myšlení. No, zvolil jsem to druhé.

A také jsem našel předtočený záznam reakce na film Equestria Girls 2 (už z toho je jasné, jak moc zahrabané to bylo Twilightoops ), tak jsem z něj zatím vzal bonusy a zkusil to použít.

Aby to nebylo zcela o ničem, dal jsem tam malou špetku zajímavostí doprostřed, ale to je tak vše.

Hlavně, zkoušel jsem trochu více pracný formát (prostě, abych si na tom dal alespoň trochu záležet), takže jsem svůj hlas zkusil skrze měnič hlasu převést na dvě mé oblíbené postavičky (první film, co mě v pubertě přivedl zpátky mezi animáče), ze kterých jsem udělal průvodce (a vytvořil si k tomu avatary, které jakoby reprezentují mé nálady).

Výsledek je tady:Já si teda myslím, že to je hovadina, a nejspíš budu mít pravdu, ale stále si nechávám šanci, že jde jen o tvůrcův syndrom ("všechno, co udělám, je hnusný") Pinkiesmile

Kdyby vás to zajímalo, tak avatary mi generoval (skrze odkazy na soubory do schránky) jeden vlastní prográmek (zkrátka, abych si nemusel pamatovat, který jsem už použil, jsem si jen klikal Enterem na druh emoce a pak vložil výsledek přes CTRL+V do video editačního programu). Není to nic moc, ale kdyby vás zajímal zdroják, tak:

http://www.martinlux.8u.cz/down/progtp7/genericoclp.rar (25 kB, Free Pascal, Win32)O něco později vznikl ještě druhý díl:

Ten se točí více méně okolo sestříhané reakce na film EqG2, takže kdo jste si lámal hlavu nad mými myšlenkovými pochody vůči MLP, možná se dozvíte krutou pravdu Rainbowlaugh

Mezi tím jsou pak řekněme takové stručné souhrny různých MLP a EqG kraťasů, seriálů, atd. takže pokud jste se posledních pár let nepohybovali ve světě MLP a nepoužíváte Wiki, možná budete překvapeni, kolik se toho natočilo (já docela byl).

Na závěr pak (asi nejzajímavější část?) sbírka bonusů ze starších MLP (G1 až G3), které mají nějakou souvislosti s G4 (reference, postavy, atd.)

Formát je takový ála Amazonky na Měsíci ( https://www.csfd.cz/film/2275-amazonky-n...i/prehled/ ), tedy "série reklam prokládaných filmem" ve snaze, aby se to (snad) nestihlo okoukat.

Video je pak zde:Tam v některých segmentech bohužel dost blbnul převod hlasu, takže tomu je hůř rozumět (resp. kvalita není taková, jakou bych si představoval - přitom při nahrávání mi to ve sluchátkách znělo naprosto perfektně) - no, přetáčel jsem to asi 3x a pak to vzdal Twilightoops Jsou tam ale kdyžtak i české titulky..

Na Youtube v popisku videa najdete obsah s časovými značkami:

https://www.youtube.com/watch?v=h8mwD77ea


Trochu vtipné je, že jsem dostal ban videa pro střední Evropu proto, že jsem vzal INTRO ze seriálu Filly Funtasia, které je běžně dostupné na Youtube a zmenšené ho použil. Takže jsem danou sekci prostě rozmazal. Zkusil jsem dát tutéž sekci s úpravami (zrcadlení, zkosení) znovu na YT, ale co čert nechtěl, sice později, ale i tuto video bylo zablokované. Paradoxně prý kvůli obrazu, ale přitom pro zbytek světa je normálně dostupné. Tomu říkám paranoidní chování distributora Twilightoops(je možné, že brzy/už teď může být video zase dostupné, protože si to rozmyslel, ale kvůli tomu už celé původní video uploadovat znovu nebudu)Je v plánu ještě třetí, který bude sloužit víc jako takový souhrn epizod FIM, případně PonyLife, fanouškovských animací a jako bonus tam bude několik set zajímavostí ohledně G1 a G3, ale kdy to vyjde, to vám nedokáži říci (ještě nemám ani připravený scénář, takže je možné, že to bude zase za rok).. Tam už tedy neplánuji avatary, a budu mluvit asi sám za sebe..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#53
Neverím, toto vlákno ešte žije?
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
#54
Ještě bude jeden, poslední díl Pinkiesmile Namlouvám a dostřihávám poslední audio úsek, pak mě čeká kompilace s obrazem. Tak to dopadá, když je člověk líné prase Twilightoops Trvá mu to děsně dlouho a výsledek je stejně pak ještě pochybný.. do konce roku bude hotovo.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#55
Tak, mohu si odepsat jen dlouholetý rest, na který jsem kašlal Pinkiesmile Přednáška o ponících je tímto hotová a na YouTube je dostupný poslední díl:
V popisku videa jsou zajímavé odkazy na jiné autory, co jsem našel v poslední době, a v jednom příspěvku pod videem je seznam použitých fanouškovských animací, které se tam v dost mizerné kvalitě jen mihnou (z těch, co mám, jsou velikostně (v MB) ty největší) - kdybyste se na ně chtěli podívat (měly by se dát dohledat na YouTube podle názvu).

Protože YouTube stále pokračuje ve své tradici prasení kvality videí, které nejsou v HD, tak ačkoliv po renderingu byla kvalita ještě ucházející (dělal jsem to na PII 350 MHz, takže jsem nad 480p nešel), po nahrání na Trubku je to rozmazané Twilightoops Tudíž některé texty nečitelné..

Alternativně jsem tedy nahrál video i na DailyMotion, kde se mi zdá, že ta kvalita je lepší (čitelnější). Jen jsem musel video rozdělit na 2 části (limit 2 hodiny) a u první části mi DM odmítl nahrát titulky, ačkoliv mi nebyl schopen říci proč ("error" je fakt nicneříkající), takže nejsou úplné (chybí konec) - zajímavé, že YT nevadily:


Podobně jsem tedy nahrál i oba starší díly přednášky (resp. těch přednášek, co vznikly za poslední rok), i když u těch to nebylo tak problematické co se týče čitelnosti:Tady u první části naopak DM měl zase problémy s diakritikou, i když jsem u všech SRT použil UTF-8 Pinkiesmile


V přednášce se jen jako vata mihnou videa s texty, které jakoby obsahují mé názory na FIM epizody. Když pomineme, že je můžete najít zde na fóru pomocí Hledat, tak je můžete najít i jako HTML nebo TXT na mém Google Drive:

https://drive.google.com/drive/folders/1...nR3mkS1LQE

Jsou zde i k dispozici dva seznamy (Excel a TXT), které zahrnují všechna fanoušskovská videa (názvy z YT), která jsem během let nasbíral. Nemusí být kompletní, ale je jich skutečně dost (přes 1000).


Tamtéž, ale v podsložce jménem

"Bonusy z přednášky"

můžete najít v případě zájmu všechna (nebo většinu - kdyby něco chybělo, dejte mi info a doplním) data, která jsem pro tyto tři (resp. dva a půl) díly použil, a jde hlavně o bonusy ohledně starších generací. Spousta např. komixů má totiž tolik textu, že se prostě na obrazovku čitelně ve videu nevejde a nebo je tam tolik detailů, že ani 1080p nestačí. Takto si je můžete prohlédnout v klidu staticky.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#56
Gratuluji k vytrvalosti až do samotného konce Twilightsmile to se rozhodně ne každému podařilo.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#57
Díky Pinkiesmile Teď ještě malování, poslední video o tvorbě pro Dooma (mimo fórum), jedna 3D hra (OT), kreslící software a možná to dokončím na smrtelné posteli Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#58
Takže prednáška definitívne uzavretá? To chce párty...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
#59
Ono asi není co slavit Ajsmug Čím víc jsem se snažil jí udělat lepší, tím byl technický výsledek spíš po stránce estetiky horší..

Ale jinak jo.. už asi není moc co vytáhnout ze šuplíku a představit světu.. takže spíš "slava, že už to máme za sebou"..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)