28.09.2016, 10:33
Protože je měsíc uklidňující.
Proč je chození s holkama tak těžký?
Proč je chození s holkama tak těžký?
|
Proč?
|
|
28.09.2016, 10:33
Protože je měsíc uklidňující.
Proč je chození s holkama tak těžký?
28.09.2016, 11:40
Nemám absolutně ponětí, nesdílím tenhle názor.
![]() Proč je EDM tak super? :3 ☭RIP Srp a kladivo 2016-2016☭
(nejlepší Teamspeak co existuje. IP: chochrun.eu... a taky mám rád kočky)
28.09.2016, 20:42
Elektrická dipólová modulácia je super :3
Prečo nieje viac jaskyní? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
29.09.2016, 06:43
Ono je jich hodně, ale málo z nich jsou přístupné veřejnosti
Proč se následujíci nedostaví na olomócký srazík, který je 8.10?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz
Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad
29.09.2016, 11:33
Pokazil sa mi teleport
Prečo niekedy mam nutkaví pocit po niekom niečo hodiť
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
29.09.2016, 16:52
Nervy
![]() Prečo sa nenájdu lidi, ktorý používajú telegraf? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
01.10.2016, 19:50
Lebo je to nemultifunkčná volovina. A môcť mať waifu na pozadí chatu môj názor nezmení.
Prečo iPhone?
Bow to the Princess!
03.10.2016, 06:53
Protože má Apple výborně zmáknutý marketing
Proč nesnáším Apple?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz
Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad
03.10.2016, 22:51
Acc: Telegram≠Telegraf
![]() Ale ajtak je super A práveže má tolko funkcii, len ich nechceš vidiet Nevie volať, to je veštko ![]() Lebo sa zakladá na predaji značkového tovaru ktorý má omnoho menšiu hodnotu ako cenu. Slúži hlavme na predvádznaie sa ![]() Prečo sa človek nevie poučiť? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
04.10.2016, 12:17
Môže to súvisieť aj s jeho tvrdohlavosťou.
Prečo odvysielajú celý zvyšok S6 už tento týždeň?
Bow to the Princess!
|