26.12.2014, 21:50
Za předpokladu, že dvojepizody odvysílají v jeden den. U CELESTIE! Třetina roku nás tedy nejspíš dělí od S5... Téměř rok po skončení S4
To je krutá pauza.
To je krutá pauza.
|
S5 - Všeobecná diskuze
|
|
26.12.2014, 21:50
Za předpokladu, že dvojepizody odvysílají v jeden den. U CELESTIE! Třetina roku nás tedy nejspíš dělí od S5... Téměř rok po skončení S4
To je krutá pauza.
26.12.2014, 22:01
To isté som si hovoril pri legenda of korra
ale čakanie stálo za to prežijeme...
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
26.12.2014, 22:18
Tak, ale akýmsi vyplnením čakania na tú S5 bol aj film Rainbow Rocks. A jednak si myslím, že netreba chrliť série tak často jak u Simpsnov, radšej trošku počkať a o to by mali byť aj kvalitnejšie
Ktovie koľko by tých sérií vôbec bolo, keby sa neobjavil fenomén bronies.
Bow to the Princess!
26.12.2014, 22:23
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.12.2014, 22:25 uživatelem Aldar. Edited 1 time in total.)
No, s tím, jak jde zatím s každou sérií pokaždé kvalita o úroveň víc čekám, čím nás ohromí tentokrát, a čekání na další série si pokaždé krátím hlavně sezením u fimfiction a pročítání všeho možného
, doporučuji všem, co umí trochu líp anglicky.
26.12.2014, 22:49
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.12.2014, 22:50 uživatelem pink-bobik. Edited 1 time in total.)
Momentálne mám na aspon 1tížden plán
![]() S4 v cz som ešte nevidel pozrel som prvú časť a Spajkov hlas ma niečo doseba
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
31.12.2014, 15:26
Jsem jediný, kdo si přeje tohle v 5. sérii?
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor
mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
31.12.2014, 15:38
Ne, nejseš sám. bylo by to hodně zajimavé.
bylo by to super a epické.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight
![]() ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"To prostě žeru
31.12.2014, 22:58
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 31.12.2014, 23:01 uživatelem Annabell. Edited 2 times in total.)
dinopony: Ja som priam posadnutá vidieť to!!! Je to môj najväčší sen -hlavne aby Sunset zaujala jednu z hlavných rol nastálo. Ale v FiM to práve nebude. Maximálne jej návšteva. Trvalé presťahovanie do Equestrie by ju určite z príbehu odstránilo (Hasbro by ju nepridalo k Mane 6) a videli by sme ju možno len raz za 1 sériu (možno i menej), a to si neprajem. Radšej nech ostane v ľudskom svete ako hlavná hrdinka s Mane 5. A Equestriu by mohla raz za čas v FiM navštíviť.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for
![]() " 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
01.01.2015, 15:38
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01.01.2015, 15:41 uživatelem LightDesh. Edited 2 times in total.)
No..Když byla Twilight schopná vytvořit pomocí knížky,pár prkýnek a hřebíků portál který není časově omezen tak to možné je,i když velice nepravděpodobné.Můžou jí tam nastrčit na pár dílů jakožto "návštěvu" která se přijela podívat do svého starého světa nebo něco řešit společně s hl. hrdinkami,jen se to asi nestane když sami tvůrci říkali,že EQG je spin-off a do příběhu MLP by neměl zasahovat.
01.01.2015, 16:38
Veď práve. Mňa to dosť trápi. Spočiatku (pred a po 1. filme) som si nepriala, aby to do FiM zasahovalo, ale Rainbow Rocks dalo takú "pecku" so Sunset, že je teraz priam nemožné nepriať si ju vidieť i v FiM. Asi si to tvorcovia ani neuvedomili, keď robili RR.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for
![]() " 'Cause I'm only a crack in this castle of glass " |
|
|