Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STEAM a vy
Tobě možná, ale zažraným achieverům ne. Rainbowlaugh
suh dud
Odpovědět
já mám Gold 3 takže přijímám nové přátele abych měl s kym hrát http://steamcommunity.com/id/DecoyPie
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Jay : Nebo levelérům. Rainbowlaugh
Odpovědět
Abych si dělal tak předražené odznaky by mi musel padnout tak karambit slother stattratk (factory new) Rainbowlaugh
Odpovědět
(22.04.2015, 19:59)Miku Veverka Napsal(a): Nom, za odznak bych neplatil 800 kč, přijde mi to zbytečný.  Ajsmug

Taky netvrdim, že za to ty peníze dám. Já si to vyobchoduju, takže mě to nebude stát nic. A to se vyplatí. Btw 6x cca 4 - 5$ je 108kč.
Odpovědět
myslim že to je 6x4€ takže 6x108kč
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Moje chyba, se nedivte, matiku jsem dával jen tak tak Rainbowlaugh
Odpovědět
Ach, ja myslel že to je 10 karet, my bad.  Twilightblush
Odpovědět
Každá karta stojí jinak... Twilightsmile

Trucking along: http://steamcommunity.com/market/listing...%28Foil%29

Cactus: http://steamcommunity.com/market/listing...%28Foil%29

Underground: http://steamcommunity.com/market/listing...%28Foil%29

Jack lumber forest: http://steamcommunity.com/market/listing...%28Foil%29

Da Zoo: http://steamcommunity.com/market/listing...%20Card%29

Snuggles: http://steamcommunity.com/market/listing...%28Foil%29
Odpovědět
Takže podle dnešních cen by ten odznak stál okolo 20€ (pokud sem počítal správně Rainbowlaugh )
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)