Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velký Ostravský Sraz 2020 - 10th Anniversary MLP: FiM
#1
[Obrázek: vos-2020-background.jpg]

Registrace na sraz - Již Brzy!

Srazy, Cony se nám ruší. Dlouho jsem přemýšlel nad tím, jestli nemám udělat to samé. Jestli bude vůbec o ten sraz, při téhle situaci zájem, spíše jestli se bude moci vůbec uskutečnit, ale do říjná je ještě přeci jen daleko a tak se opatření snad rozvolní. A tak jsem se nakonec rozhodl, sraz nezrušit a začít s jeho přípravami. Byla by totiž škoda přijít o sraz, kde můžeme společně oslavit nádherné 10. výročí My Little Pony: Friendship is Magic. Budu se tedy snažit pro vás připravit oslavu, kterou si tento seriál určitě zaslouží.

Velký Ostravský Sraz 2020 - Teaser:

Harmonogram:
Na programu se pracuje.

Doprava:
Jsou tři způsoby, jak si koupit jízdenku:

1) Pomocí aplikace v mobilu (https://play.google.com/store/apps/detai...cz.dpo.app)
2) SMS jízdenky
3) Bezkontaktně platební kartou

Jak platit bezkontaktně:
Je to velmi jednoduché. Pokud máte bezkontaktní platební kartu, tak jen přiložíte do blízkosti toho žlutého terminálu a už jen jedete. Po prvotním přiložení je možnost dokoupit další jízdenky ve formě spolucestujících (nejčastěji se to používá pro 30 a 60 minutovky), stačí jen v systému naklikat. co chcete.

Důležité info (které se ale netýká těch, kteří si hodlají koupit jízdenky na 24 nebo 72 hodin): pokud hodláte přestupovat, tak musíte přiložit kartu při každém nástupu do vozidla DPO. Při poslední jízdě pak jen přiložit při výstupu. Pokud jedete jenom jedním spojem a už nehodláte přestupovat, tak přiložíte při nástupu a výstupu.

Přepravní kontrola:
Pokud vás chytnou revizoři bez platné jízdenky, tak zaplatíte 1500,-Kč. Pokud to stihnete do jednoho týdne, tak se pokuta snižuje na 1000,-Kč.
Zdroj: www.dpo.cz

Sobotní posezení:
Bude doplněno.

Ubytování:

Přihlášení:

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)