Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verdun (Opravdu 1. Světová)
#1
Zdravím

Docela mě zaráží, že tahle hra tu ještě stále není, při tom si opravdu zaslouží být viděna co nejvíc. Protože, jak už někdo přede mnou řekl, je to jediná FPS hra z první světové války, o které má cenu mluvit.
Jedná se o opravdu autentickou hru, která je na bázi známé střílečky Red Orchestra/ Rising Storm, takže takový polosimulátor. Pokud si ale myslíte, že tam všichni budou běhat s kulometama a samopalama, tak se mýlíte. Tyto zbraně tam sice jsou, ale pokud chcete střílet z kulometu, hezky zaklekněte, nebo si lehněte a kulomet si postavte. Ale pokud nechcete hrát s těmito zbraněmi, můžete jít do Rifle Deathmatche, kde jsou jen opakovačky.
Hra má dost zajímavě řešený balanc systém. Pokud jdete full arsenal hru, obě strany jsou rozdělené do několika čet, ale každá četa může mít jen jednoho kulometčíka, jednoho střelce apod. Vlastně je to dosti podobné s již zmíněnou Red Orchestrou.
Hra vypadá opravdu dobře a autenticky. Opravdu jste ve špinavých zákopech, nebo dírách, které buď bráníte, nebo je musíte dobít.
Její nevýhoda je možná trochu cena 23 euro, může být pro někoho až moc (nyní je mimochodem ve slevě za 9,19) a menší počet hráčů, ať už celkově, nebo v jednom matchu.

http://www.verdungame.com/
Takže co? Líbí se Vám hra? Hrajete jí, nebo by jste si jí chtěli zahrát?
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
#2
Výborná hra a jediná poriadna z 1sv nie ako Battlefield1... Keď som zistil že je v zľave hneď som utekal kupiť paysafe kartu Rainbowlaugh
Odpovědět
#3
To vypadá dost zajímavě, tak se na to doma mrknu.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)