Bronies.cz

Úplná verze: The Road to Czequestria - dokument o vývoji CZ/SK brony srazů
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
houpe: jednak je námět filmu určen, jednak je film zrovna u ledu a jednak by tvůj námět byl extrémně náročný na zpracování.
Honzdir si bude chtít od Serana vzít videa asi až někdy na sraze, nebo pokud by je Seran nahrál někam na internet, tak by se Honzdir taky nezlobil Twilightsmile

Houpe: As Iluzon said, je to sice zajímavý námět, ale je to tak výpravné, že by mě snaha to natočit stála asi všechny nervy a prachy Rainbowlaugh Navíc námět je už dávno vybraný a je potřeba scénář, ke kterému se hodlám vrátit po dotočení současného projektu.
Dokument o srazech je takove ohrane tema. Vsechny "bronydocy" maji srazy jako hlavni tema. Chce to vazne neco kreativnejsiho.

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk
Dex: Dokument o srazech a jejich vývoji -> není to o tom, jaký byl con, jak se tam lidi bavili a okolo čeho se to celé točí. Chci to zpracovat podobně jako Indie Game: The Movie (nebo Sigur Rós: Heima), který je poskládán z mnoha záběrů z velkého časového úseku a ukazuje se na tom vývoj a posun. Důležitý taky bude pohled do zákulisí organizace a přiblížit tak divákovi problémy, starosti a ostatní záležitosti spojené s organizováním velkých akcí.
A něco takového jsem ještě mezi dokumenty o bronies neviděl Ajsmug

Edit: Hlavním motivem nebude tak sraz jako takový, ale lidí, kteří za tím stojí. Divák se dozví, co je to za těžkou, ale přesto pozoruhodně naplňující dobrovolnou práci. Kromě jiného tím chci pokrýt celý vývoj srazů v Čechách skrze archivní záběry z prvních akcí, které byly v CZ/SK komunitě a udělat tak spojovací most s nevyhnutelným velkým conem, na kterém zakončím natáčení.
Vpoho nenechte se nervovat mými nápady. jsem se včera trochu nudil v práci. Holt když se řekne film představim si celovečerák a popcorn.
Honzdir: Tak to pak jo Ajsmug To mi příjde jako výborné téma.
Ale na druhou stranu se vynořují problémy - hodně záběrů bude stylem videa z mobilu. Jak chceš řešit aby to mělo alespoň nějakou kvalitu?
Dex: Tým kameramanů Ajsmug
@Dex: hodne mobilu toci uz v HD/Full HD a ta kvalita je pouzitelna - Youtube kompresuje svoje video stejnak takze je to velmi dostacujici kvalita pokud je dostatek svetla a nemusi se jit na nizke ISO se sumem.

A taky uz je hodne zaberu zdokumentovanych, viz my Youtube kanal ohledne JokeConu Raritywink
http://www.youtube.com/user/mucz9/videos

Na dalsi udalost uz bude tym kameramanu jak rika Pipa. A taky Seran udelal luxusni video s posledniho Not-A-Conu Raritywink
No já bych to klidně sestříhal Pinkiesmile Minimálně z toho budu mít zábavu a snad i nějaké nové užitečné zkušenosti se stříháním Rainbowlaugh Stačí mi říct jak to mám udělat
Jak dilo pokracuje, uz neco je ke zkouknuti?
(ja jen ze prave sedim nad striznou a mam pred sebou pred hodinu materialu z rozhovoru s MLP na Pragoffestu, mobil a 720p kvalitka .. tak se chci jen zeptat jak to jde druhemu tymu)
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19