Bronies.cz

Úplná verze: Galacon 2018, Ludwigsburg - doprava a diskuze
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
[Obrázek: rdiSaEj.png]Nejdéle běžící a zároveň největší evropské setkání všech fanoušků MLP se rychlým cvalem blíží. Letos již sedmý ročník sedmé setkání už je tradicí a CZ/SK bronies samozřejmě nebudou chybět - ostatně jako ve všech předchozích letech.

Web: https://www.galacon.eu/
Datum: 28.-29.7. 2018
Místo: Ludwigsburg, Německo (kongresové centrum Forum am Schlosspark)
Ceny lístků:  Basic 72€ /  PLUS 155€ /  BIZAAM 285€
Crowdfunding: https://www.startnext.com/galacon-2018

Lístky nakoupíte na stránkách Galaconu - lze platit buď online kartou při koupi, nebo převodem na účet v Německu (SEPA platby přijímají).INFO

Oficiální web nabízí přehled toho, co se bude dít, ale pro aktuální dění kolem conu můžete sledovat Galacon na Twitteru - je to patrně nejspolehlivější kanál, kde se dozvíte všechny novinky.

Z hostů letos přivítají Elley-Ray, která propůjčila v MLP svůj hlas mj. Mistmane (jinak velmi dobrá kamarádka Tabithy St. Germain - kdo byl na posledním HW conu, tak jistě ví proč...), dorazí taktéž 4EverFreeBrony a Re:Make (dříve AcousticBrony).

27.1. 2018 - Spuštěn prodej lístkůUbytování

Ubytování je důvodu přehlednosti a náročnosti organizace takového přesunu lidí organizováno ve vedlejším vlákně.

Letos je v pátek v tomtéž městě koncert Scorpions, takže ubytovacích kapacit není nazbyt! Nicméně kromě ubytování přímo ve městě se nabízí též možnost první noc přečkat ve Stuttgartu a následně se přemístit do Ludwigsburgu. (další podrobnosti v již zmíněném vlákně Galacon 2018 - Doprava)
DOPRAVA

Ludwigsburg je zhruba 10 min jízdy autem od Stuttgartu. A kolem 20-30 minut příměstským vlakem.

Dopravu bychom rádi zorganizovali stejně jako v předchozích letech, byť bude díky situaci kolem ubytování možná složitější, ale zase nám může posloužit lépe než veřejná doprava - bude záležet na více věcech. Zájem byl nižší, ale i tak pojedeme stejně jako v předchozích letech s "cestovní kanceláří" BronyTours ™, náš řidič bude jako vloni (a předloni) - pan Drbohlav. Podmínky zůstávají stejné, cena se pro tuto chvíli navyšuje o 300 Kč (protože je nás méně).

Odjíždět budeme z ulice Na Florenci, Praha - viz. mapa. Nejedná se o autobusové nádraží Florenc, ale o ulici poblíž!!!. Nejbližší stanicí je Metro B "Náměstí Republiky", výstup směr Masarykovo nádraží (druhý výstup je aktuálně zavřený). Jde o stejné místo jako vloni. Sraz tam v pátek 27.7. 10:00, odjezd v 11:00.

Cesta do Ludwigsburgu vede po dálnici směrem na Plzeň a hraniční přechod Rozvadov - když budete vyrážet z jiného místa po cestě, napište sem do vlákna a domluvíme se na zastávce!


Nazpět budeme vyrážet v pondělí před 11:00, přičemž vyzvedneme všechny z ostatních hostelů/hotelů. Příjezd do Prahy by měl být před šestou hodinou večerní téhož dne, ale počítejte raději s možným zpožděním.


Kolik to bude stát?

Záloha za cestu je stejná jako o něco vyšší než vloni, a sice 1300,- 1600,- na osobu. Cena bude rozpočítána na celkový počet cestujících (pokud se třeba ještě někdo přidá) a případný přeplatek bude účastníkům vrácen. Místo v autobuse bude rezervováno po zaplacení zálohy. Platební údaje obdržíte po vyplnění registračního formuláře (viz. dále) nebo prostřednictvím e-mailu.

Vzhledem ke kolísání měny vůči Euru je možné, že se cena lehce změní. Ale 1600,- by při současném zaplnění autobusu přesáhnout neměla - pořád luxusní cena za dopravu tímto způsobem (bez přestupů, de facto bez omezení zavazadel, v pohodlný čas, pohromadě s dalšími bronies...).

Peníze prosím pošlete co nejdříve po přihlášení. Pokud potřebujete z nějakého důvodu platbu odložit na později, pošlete mi PM, nebo e-mail a domluvíme se individuálně.

Deadline pro platby je 30.května!


Platební údaje (zobrazí se též po vyplnění registračního formuláře):
Pro platby z ČR: 1262813022/3030
IBAN: CZ27 3030 0000 0012 6281 3022  (Air Bank)
PayPal: Napište e-mail na jamis.bro@gmail.com - domluvíme se!

Zpráva pro příjemce: Vaše jméno + Nick

Pokud není možné vložit zprávu pro příjemce, pošlete email na jamis.bro@gmail.com se screenshotem zaúčtované platby, nebo útržkem poštovní poukázky.

Jaká jsou pravidla?

Kéž by stačilo jen zlaté pravidlo, „Chovejte se inteligentně“

– Předně, během cesty dodržujte veškeré pokyny řidiče autobusu a organizátorů cesty
– Je zakázáno přepravovat u sebe jakékoliv, i lehké drogy, včetně marihuany, jakožto i zbraně podléhající registraci. Koho nachytáme, ten bude vysazen u nejbližší benzínové pumpy bez jakýchkoliv debat. Namátkové kontroly autobusů na CZ-DE hranicích jsou poměrně časté, takže určitě nezapomeňte ani průkaz totožnosti a/nebo cestovní pas
– Pokud nastane během cesty jakýkoliv problém, dejte vědět některému z organizátorů.

A ještě rada, pořiďte si cestovní pojištění na všechny dny (27.7. – 30.7.)! Není to mnoho, ale pokud by se vám nedej Celestie něco stalo, bez něj se za lékařskou péči nedoplatíte. Ne každý má to štěstí jako Renard nebo Fang...

Dodatečné informace:


Proč odjíždíme již den před začátkem conu?
Protože si chceme con užít co nejvíce, nemít stres s vykládáním věcí a v Towers Pubu bude tradiční pre-party! Příchod CZ/SK bronies je ostatně očekáván, protože se ani jeden rok nestalo, že bychom dorazili jen tak bez patřičného dramatického vstupu Twilightsmile

Budou po cestě zastávky?
Ano, po cestě je plánována zastávka na hranicích - na občerstvení, uvolnění nohou. Zastávka bude pravděpodobně jen jedna.

Co v autobuse?
Autobus disponuje televizí, kde se pokusíme pustit nějaké poníky Twilightsmile Možná se nám podaří vymyslet i jiné zábavy, nechte to na nás, nebo si také něco připravte Twilightsmile Podmínky jsou dodržení bezpečnosti a čistoty autobusu. Spousta lidí se prospí, nebo pokecá, případně konzumuje jídlo či pití.

Jako občerstvení je pak v autobuse možné zakoupit vodu, limonády, nebo pro plnoleté, pivo za přiměřené ceny a to jak v korunách českých, tak v eurech. I přes tento fakt samozřejmě není zakázáno občerstvení vlastní Twilightsmile Tato nabídka nápojů bude k dispozici i v průběhu conu, autobus bude parkovat hned naproti kongresovému centru. Dejte si v tom případě pozor, abyste neporušili pravidla Galaconu! Vlastní nápoje a zvláště pak alkoholické nesmí být vnášeny do prostoru conu!

Co pak?
Očekávaný příjezd je kolem páté hodiny do Ludwigsburgu, kde bydlíme, ale trasa se může změnit podle toho, kdo kde bude ubytován. Po vyřízení ubytování odstartujeme na zahajovací párty v Towers Pub a třeba pozdravit ty, které jste rok neviděli, nebo narazit na nové kamarády.
>Registrační formulář pro dopravu<

Prosíme vyplňovat pouze v případě, že jste si jisti, že jedete!


Taky se těšíte? Pinkiesmile
Seznam přihlášených, platný k 20.6. 2018 11:56 (zaplacená záloha = nick tučně):

Sc@lix
EuropeL (1300)
a10
Fang
Jamis
Dex
Fun1k
Quint-t-W
Arctic Blue
Inlustris
krithias
Krša
Cwossie
Maruko
Mystery_Fox
NitramBro
Pishta
pipa943
DominikNik - blacklisted (odřeknutí těsně před termínem platby)
Blue Storm
TakeruDavis
Tobyyy
muzina
Ajdrianpony
Alkel U3

Aktuálně 23 účastníků.
Vyplněno.
Musim pockat po vyplate
Pak koupim listek a na bus se ozvu vcas
Ale zajem bych mel
@Inlustris: po výplatě bude kdy?
Zacatek mesice
Kolem pateho mam vyplatu na ucte

No konec koncu vztupenku muzu asi zaplatit hned
Dnes mam nocni takze behem zitrka ji koupim a ozvu se na bus hned jak budu mit potvrzeni
OK - vyplněno odesláno
Vyplněno
Zatím je k dopravě busem přihlášeno 17 lidí, což není moc. Na přihlášky je poslední cca týden.

@MysteryFox: Díky Pinkiesmile
Všiml jsem si dnes, vyplněno Rainbowlaugh
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16