Bronies.cz
Komixy CZ - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+--- Téma: Komixy CZ (/Vlakno-Komixy-CZ--3860)



RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 15.03.2017

Je tu druhá část Goodnight, my Somepony.

[Obrázek: 7tWYQ0r.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Goodnight-my-Somepony-2-641191730


RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 15.03.2017

Je tu pátá část Goodnight, my Somepony. (Ano, je to správně. Dvě předešlé části bohužel nejsou publikovatelné na forum, ale pokud mi zašlete soukromou zprávu GMS 3,4, pošlu vám je.)

[Obrázek: 4WcTZGR.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Goodnight-my-Somepony-5-642134036


RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 15.03.2017

Je tu šestá část Goodnight, my Somepony.

[Obrázek: E3585zO.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Gootnight-my-Somepony-6-645514809


RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 16.03.2017

Je tu sedmá část Goodnight, my Somepony.

[Obrázek: xsxrr2W.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Somepony-7-646547068


RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 16.03.2017

Je tu osmá část Goodnight, my Somepony.

[Obrázek: RJktv7J.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Goodnight-my-Somepony-8-648560816


RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 16.03.2017

Je tu devátá část Goodnight, my Somepony.

[Obrázek: E0MMCxL.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Goodnight-my-Somepony-9-648464299


RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 16.03.2017

Je tu devátá a jedenáctá část Goodnight, my Somepony. (desátá část je bohužel opět na vyžádání)

[Obrázek: M0QpxVv.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Goodnight-my-Somepony-11-652043780


RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 18.03.2017

Je tu dvanáctá část Goodnight, my Somepony.

[Obrázek: CJfpiRX.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Goodnight-my-Somepony-12-654659003


RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 18.03.2017

Je tu třináctá část Goodnight, my Somepony.

[Obrázek: 4O9zvel.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Goodnight-my-Somepony-13-658464738


RE: Komixy CZ - Tiny Creature - 18.03.2017

Je tu čtrnáctá část Goodnight, my Somepony. [spoiler: (U téhle části mi dokonce ukáplo několik slz, jak smutná mi přišla. Fluttercry )]

[Obrázek: nJxcoWB.jpg]

http://wadusher0.deviantart.com/art/Goodnight-my-Somepony-14-662441264