Bronies.cz
Český dabing! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Český dabing! (/Vlakno-Cesky-dabing)



RE: Český dabing! - Vlník - 19.07.2013

(19.07.2013, 12:38)Katrinka Napsal(a): Fajn, po shlédnutí celého dílu Cadance není tak hrozná... Ale na Armora bych znala tolik jiných skvělých hlasů a oni mu strčí tohodle Pinkiesick

No na Twilight by taky byl lepší skoro každý.


RE: Český dabing! - Katrinka - 19.07.2013

Laira: Já u toho vybuchla smíchy Pinkiecrazy Ostatně jako u mnoha jiných, příklad za všechny:
Citace:"... a nezaslouží si mít Shining Armora za kamaráda, natož za muže!"

Mp5991: Tak o Twilight a většině postav je to známo už dávno Pinkiehappy


RE: Český dabing! - Laira - 19.07.2013

To i můj hlas je na Twilight lepší Rainbowlaugh . Já bych tak udělala ráda novou verzi dabingu.. Trixieshiftright a je mi jedno jestli bude méně kvalitnější, hlasy budou lepší Rainbowlaugh


RE: Český dabing! - Katrinka - 19.07.2013

Pokud si dobře pamatuji, byl tady návrh o fandubu. Jenže ten už přes tři měsíce tvrdě spí. Ale bylo by to fajn, no... Já bych se přidala, na Rarity mám někdy až perfektní hlas PinkiehappyRaritywink


RE: Český dabing! - Laira - 19.07.2013

No.. Já bych možná dala.. No.. Radši se někoho zeptám. Případně budu mít nějaké vedlejší poníky.


RE: Český dabing! - Vlník - 19.07.2013

(19.07.2013, 13:44)Katrinka Napsal(a): Pokud si dobře pamatuji, byl tady návrh o fandubu. Jenže ten už přes tři měsíce tvrdě spí. Ale bylo by to fajn, no... Já bych se přidala, na Rarity mám někdy až perfektní hlas PinkiehappyRaritywink

On je s tím docela problém.
1. chtělo by to nejlépe dabingové studio nebo někoho s hodně dobrým mikrofonem ke komu se všichni nějak nacpou. (To chci vidětRainbowlaugh)
2. Museli by se všichni sejít a počítat s tím, že to nebude na 5 minut.


Pak je tu ještě jedna možnost. Každý by nadaboval svou postavu a všichni by to pak poslali jednomu chudákovi, co by to pak musel sestříhat a vložit do seriálu.
Takže dabing je rozhodně možný. Chybí jen šílenec, co buď zaplatí studio nebo to sestříháPinkiehappy


RE: Český dabing! - Laira - 19.07.2013

To je fakt, já bych do toho možná stovku dala, ale nevim jak to pomůže Rainbowlaugh


RE: Český dabing! - MephiPheles - 19.07.2013

Já bych do toho dabingu byla taky ochotna něco vrazit (třeba sebe Rainbowlaugh ) ... Mimochodem nevíte někdo kde bych sehnala česky díly s Discordem (Return of harmony)? Nevím asi jsem masochistka, ale děsně mě baví ofrňovat se nad tím Twilightblush Pinkiehappy


RE: Český dabing! - wolfrin - 19.07.2013

Až se vrátím z moře, tak ti maximálně můžu poskytnout audio obou dílů, chtěl jsem je spojit, ale nesouhlasily o 1-2 sekundy

Odesláno z mého Xperia GO pomocí Tapatalk 4


RE: Český dabing! - MephiPheles - 19.07.2013

No "darovanému kon..ehm ponymu na zuby nekoukej" takže pokud tě mohu poprosit i tohle postačí Twilightsmile