Bronies.cz
Luna Game - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: Luna Game (/Vlakno-Luna-Game)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Luna Game - Tobiena - 26.01.2013

jojo to se deje pri lg 5, ja jsem z toho mela skoro smrt Rainbowlaugh A jinak se to jmenuje zalgo Rainbowlaugh


RE: Luna Game - da old horse - 27.01.2013

Minule som sa niekde dočítal, že to Zalgo je nejaká monštróznosť z literatúry od Lowercrafta (teda v origináli bolo to meno nejako inak písné, no to si už nepamätám). Tuším to malo žrať oči a duše.


RE: Luna Game - Hotsteppa - 27.01.2013

Neviem... Lovecraft je jeden z mojich obľúbených autorov, no fakt neviem, čím z jeho tvorby sa pri vytváraní Zalga inšpirovali.


RE: Luna Game - Tobiena - 27.01.2013

(27.01.2013, 13:48)da old horse Napsal(a): Minule som sa niekde dočítal, že to Zalgo je nejaká monštróznosť z literatúry od Lowercrafta (teda v origináli bolo to meno nejako inak písné, no to si už nepamätám). Tuším to malo žrať oči a duše.

Jojo, takhle to myslím je, akorát nevím, jestli to má na svědomí Lovecraft.

Když budu citovat z urban dictionary (derp překlad)


"Zalgo je reprezentováno jako zlovolná chaotická osoba, která se projevuje poškozeným textem na webových stránkách. Černou chapadlovitou hmotou narušuje animáky, komixy a jiné obrázky.

Narušení textu se projevuje pomocí diakritiky a dalšími znaky. Pokud stránku si prohlížející člověk používá správné kódování znaků, text je čitelný. Pokud ne, znaky jsou zobrazeny způsobem, který dělá stránky nečitelné. (často se jedná o vertikálně směřující znaky až dolů na stránku)

Pokud se někdo na internetu zeptá, co je to Zalgo, ostatní uživatelé odpoví tímto:

Zalgo is To invoke the hive-mind representing chaos.
Invoking the feeling of chaos. With out order.
The Nezperdian hive-mind of chaos. Zalgo.
He Waits Behind The Wall...
Zalgo!

Tato sousloví mají pravděpodobně zmást ptajícího se člověka ještě více."


Trošku to nedává smysl no, ale nemám teď čas se s tím moc babrat Rainbowlaugh


RE: Luna Game - da old horse - 27.01.2013

(27.01.2013, 14:35)Hotsteppa Napsal(a): Neviem... Lovecraft je jeden z mojich obľúbených autorov, no fakt neviem, čím z jeho tvorby sa pri vytváraní Zalga inšpirovali.

Narazil som na to pri popise nejakého obrázku na deviantarte. Avšak teraz som trocha poprehľadával internet. Zle som to vtedy musel pochopiť. Nieje to teda od Lowercrafta, je to iba jeho štýlom inšpirované (pravdepodobne):
"Fre­quently described as “Love­craft­ian” or “Cthulhu-inspired,” Zalgo actu­ally bears a closer sim­i­lar­ity to Shub-Niggurath or Yog-Sothoth, the lat­ter described by Love­craft as resembling"



RE: Luna Game - Hotsteppa - 27.01.2013

(27.01.2013, 15:20)da old horse Napsal(a): [
"Fre­quently described as “Love­craft­ian” or “Cthulhu-inspired,” Zalgo actu­ally bears a closer sim­i­lar­ity to Shub-Niggurath or Yog-Sothoth, the lat­ter described by Love­craft as resembling"

Yog-Sothoth by to kľudne mohol byť... Hoci Lovecraftove potvory sa málokedy dali opísať "normálne" Twilightsmile


RE: Luna Game - Tobiena - 27.01.2013

Tak jsem projela i mou oblíbenou creepypasta wiki, která dala asi nejpravděpodobnější informace Rainbowlaugh Snad si to přeložíte, mě se do toho nechce Rainbowlaugh

"Zalgo is a popular Lovecraft-esque creature, one whose very presence is enough to send a person spiraling into madness. Those who have seen Zalgo bleed from their eyes, most likely from the act of trying to claw their own eyes out."


RE: Luna Game - Discordian - 27.01.2013

Pche, slabý. Já Zalga vidím pokaždé když se podívám do zrcadla


RE: Luna Game - Tobiena - 27.01.2013

Hej, nejsme sourozenci? Já taky Rainbowlaugh Pokaždé, když mě někdo vidí, nejradši by si vyškrábal oči Rainbowlaugh


RE: Luna Game - Aya Yai - 06.03.2013

Tak jsem hrála 0. Sice to nebylo tak strašidelné (alespoň když jsem ztlumila zvuk takřka na minimum), ale když jsem infarkt měla málem i u tohoto, tak se chci vidět, co budu dělat u těch dalších... >__<