Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luna Game
#1
Ani českým bronies se nevyhnul "fenomén" v podobě Luny. Kdo by neměl rád Lunu, že? Existuje taková hra, kde s Lunou dokonce hrajete! Skáčete, běháte, chodíte, sbíráte. No prostě roztomilost sama. Až do té doby než vás Pinkamena pěkně potrápí. Ne Lunu. Vás.


Oficiální stránky: lunagame.net
[Obrázek: 130866944361-luna.jpg]

Pozor! Všechny hry jsou tak hezké, že je doslova musíte hrát v noci, sami a se sluchátky!
Ale stejně, nedoporučuju hrát těm, kteří se neradi bojí, mají problémy se srdcem, chtějí se v noci vyspat a nebo těm kteří se bojí Pinkie Pie už teď.
Ne, nemusíte se bát. Hra má za úkol deprimovat vás, ne váš počítač.
Všechny downloady jsou funkční a naprosto bezpečné!

Luna Game (1)

Equestria Gaming Shrnutí * Download * Screenshot * Screenshot (creepy) a nebo ještě druhý * Gameplay
* Jak to vypadá, když si Lunu1 dáte na plochu *
O LG 1 :
Začnete s Lunou na začátku hezkého platformního levelu šipkama se pohybujete, šipkou nahoru skáčete.
Po třiceti sekundách hraní vás překvapí Applebloom nebo Pinkie s různýma zvukama. Mlaťte si do ESC jak chcete, neudělá to vůbec nic. Jediná možnost jak hru vypnout předtím než se vypne sama je zapnout task manager (úplně se mi z mozku ztratil český název Rainbowlaugh) přes CTRL + ALT + DELETE, šipkama vybrat Luna Game a dát delete. Po vypnutí vás možná překvapí množství obrázku a textových souborů označené jen "The end is neigh". Není to virus, můžete je smazat a pokračovat dál. Nebo taky můžete mít z nich novou tapetu Pinkiehappy.


Luna Game 2

Equestria Gaming shrnutí * Download * Screenshot * Screenshot (creepy) * Gameplay

O LG 2:
Opět se začíná na začátku. Jak jinak, že? Rainbowlaugh Cesta je hezká, přímá, se spoustou přírodních překážek. Jenže to, že se vám je takhle daří překonávát se nelíbí Pinkameně a tak vás na to v podobě svého zalgo-obrázku upozorní. Je to dost náhlé, takže se budete třepat ještě potom. Poté co Pinkamena odejde zase škodit jiným, se svět změní na červený a vás, coby Lunu pěkně zpomalí. Jediná cesta dál vede dolů od díry. Pokud tam skočíte (jinak stejně nemůžete) Luna bude padat...padat.. a padat. Nakonec zmizí. A začne hrát docela nepříjemná hudba (neigh, mě se líbí Rainbowlaugh ) červeně napsáno "YOU DIED" a obrázek padající Luny. Můžete to vypnout stejně jako Lunu 1 nebo počkat a pokochat se úžasnou hudbou. Pak se to vypne. Samo.


Luna Game 3

Equestria Gaming shrnutí * Download * Screenshot * Screenshot (creepy) * Screenshot Luny * Gameplay

O LG 3:
U téhle hry je fajn, že si u ní můžete zpívat. Konkrétně At the Gala, když poběžíte dopředu skoro nekonečnou cestu přeskakujíc nám už známé přírodní překážky. Jenže. Hudba se pomalu začne zpomalovat až se nakonec s nepříjemným šumem vypne. Pokud v té tmě něco uvidíte, tak uvídite, že se stromy za vámi zbarvily krví. Běžte ještě chvíli a dorazíte zase k díře. Pokud ji přeskočíte, ozve se Fluttershyin změněný výkřik "COME OUT!" Pak do ní můžete skočit. Fluttershy zase zařve "LOVE ME!" zárověň když se objeví obrázek zalgo Pinkie Pie. Až zmizí, tak uvidíte Lunu jak leží na zemi s oddělenýma nohama a plno krve všude kolem. Luna otevře oči, zařve a to je konec. Fakt.


Luna Game 4

Equestria Gaming shrnutí * Download * Download replay * Screenshot * Gameplay

O LG 4:
Pozor! Normálně tuto hru můžete hrát jen jednou. Ale stačí si stáhnout program. Když tady kliknete na "Download replay".
4 je asi nejlepší LunaHra ze všech čtyř LunaHer. Tady nejde ani tak o to strašení ale o ten příběh. Luna se objeví v krásném světě a zase jediná cesta vede směrem dolů. Až náš poník narazí na zem, uslyšíme *plác*. Objeví se text "You've met with a terrible fate, haven't you?" A hra se zavře. Ale jen na chvíli. Opět se sama od sebe otevře a sděluje nám toto: "It didn't have to turn out like this." "You didn't have to die.." *ŘEV* a pár krvavých stříkanců s textem "BUT NOW YOU'RE IN MY WORLD!" Uvidíme Lunu jak letí rychle z levého horního rohu. Když dopadne na zem, nejlepší je hned začít utíkat, protože ta tma ji chce sežrat. Pokud spadnete dolů do bezedné jámy a tma vás pohltí, objeví se text, nejde přečíst a jakoby "odskakuje" (zase zalgó!) potom se objevíte v podivné místosti plné kostiček co mění polohu a tvar. Pokud se vám objeví Pinkamenino oko a hra se vypne, zemřeli jste moc brzo. Použijte replay a zkuste to znovu. No, takže teď jsme v té kostičkové místnosti. Těm kostičkám se říká "8-bit limbo". Vy musíte běžet dopředu, a dostat se nahoru. Když jste nahoře, skákejte po 8-bit limbách doprava až na začátek. Může vás vystrašit Pinkamena, protože ten její výraz je opravdu divný Pinkiecrazy Teď můžete seskočit dolů a rychle utíkat tam, kde jste původně vyskákali nahoru, ale pozor, utíkat! Protože ta tma se vrátila! Až se tam nějak dostanete, objeví se vám Pinkamena, jakou jste už viděli nahoře, a bude tma. Uvidíte Pinkamenino oko, bude tam šum a zase to ztmavne. Uff... tohle je konec.


Luna Game 5 (neoficiální)

Equestria Gaming shrnutí * Download * Screenshot * Screenshot (creepy) * Gameplay

Tak jsem Download Link uploadovala sama Pinkiehappy Enjoy.

O LG 5 (neof.):

Luna Game 5 je vyrobena jiným autorem než předchozí Luny! Ale je velice věrohodná.

Každá LG je zpočátku hezká. Jojo, i tahle. Seskákejte úplně dolů až uvidíte Angela. Bežte za ním do vedlejší místnosti. Teď bude vaším úkolem sezbírat 8 králíků. Jsou ukrytí po celé mapě.
Až se vám jich podaří nasbírat 7, musíte najít díru v zemi a skočit do ní (jojo, zase) tak abyste už nemohli ven. Bežte doleva. Tam někde bude sedět červený králík. Když ho seberete, hudba přestane hrát. Vám nezbývá nic jiného než jít doprava, kde uvidíte siluetu Pinkie Pie. Až vlezete za ní, dostanete se do červené místnosti, kde chodí spousta siluet poníků. Až to bude šumět, možná nějaké poznáte. Jděte stále doprava až začnou ty strašné zvuky. Jakmile ztratíte kontrolu nad svou kamerou, musíte rychle běžet, protože pokud vás ta kamera chytí, objeví se vám super-realistická Pinkamena a hra se vypne. Pokud úspěšně utečete, na stěně se vám objeví vektor normální Pinkie Pie. Po chvíli začne tmavnout, až se z toho stane opravdu strašidelný obrázek. (viz. creepy screenshot) Objeví se vám platformy, po kterých můžete skákat. Nejbližší bude u Pinkiiny....pusy? Nebo huby, jak chcete Rainbowlaugh Až vás sní, uvidíte Lunu jak stojí "někde". Až to bude šumět, bude tam stát Pinkamena. Po druhé víc Pinkamen. A po třetí ještě víc. Po čtvrté vás to pustí hrát. Musíte jít nahoru. Až se vám objeví Nightmare Moon, tak vám sdělí, že víte, co máte udělat. Jojo, my víme, tak pujdeme dolů. Čím víc dolů půjdete, tím více tma bude. Až dorazíte na místo, kde bude tak tma,že všechno zmizí, objeví se mrtvá Luna na začátku našeho levelu. Hra nám sdělí: "You're next." Objeví se obrázek zalgo Pinkie Pie a vaše CD-ROMka se otevře sama od sebe (já sem z toho měla šok Rainbowlaugh) A hra se ukončí.


Luna Game 0 a Luna Game 0 demo

Equestria Gaming shrnutí-LG 0 a LG 0 demo * Download * Download demo * Download Replay
* Screenshot * Screenshot (creepy) * Gameplay * Gameplay demo


O LG 0 a LG 0 demo:
Přiznám se, tyhle dvě jsem nehrála. Vy ano? Byli by jste tak hodní a napsali krátké shrnutí těchto dvou? Ano? Piště mi prosím do SZ! Pinkiehappy


Luna Game End

Equestria Gaming shrnutí * Download * Screenshot * Gameplay

O LG End:

(Děkuju Ballonnn za upozornění)

Poslední Luna Game v sérii. Může se jí také říkat Luna Game 5 Official. Vyšla 22.8 2012. Tahle hra je taky dost dobrá a mohla by se rovnat se čtyřkou. Však je to její přímé pokračování. S Lunou poběžíte a zase spadnete dolů. Tentokrát se ale nic nestane. Luna akorát zpomalí, a sdělí vám, že je unavená. Po další chvíli chůze si lehne, že si potřebuje odpočinout. Tak se s Lunou objevíte v bílém světě, kde je jenom černá linka, po které můžete jít. Po chvíli běhu uvidíte "na stěně přilepené" 8-bit limbo z LG 4. Dotkněte se ho a dopadnete na nějakou neviditelnou zem. Běžte, až uvidíte modré kostičky a kusy země. Pak spadnete dolů, do pekla. Zase běžte. Překonávejte přírodní překážky. Až se peklo začně plnit 8-bit limbama, utíkejte rychle, protože ta ďábelská tma se vrátila! Až vás dostane, Luna se probudí ze svého snu, kde si předtím odpočinula. Jděte dopředu a uvidíte silutey mane6 a nějakého hříbátka jděte pořád dopředu až narazíte na velkou stěnu, přes kterou se nedá projít. Vraťte se zpět a uvidíte Night Mare Moon. Zachvíli ztratíte nad Lunou kontrolu a ona půjde sama. S šuměním vám budou problikávat fanarty s předchozích LunaHer. Až Luna dorazí k NMM, vše bude černé. Luna se objeví v místosti, kde zem praská a ona musí..hádejte co? Utíkat. až nakonec spadne. Nachvíli se změní v NMM a dopadne na zem, zase bude *plác*. Uvidíme stejnou Lunu bez noh jako ve třetím díle. Tentokrát se ale nic nestane. Hra se ukončí. A s tím nejspíš končí i celá Luna Game série. Hra má prý ještě dobrý konec, který můžete snadno najít na youtube, třeba zde.
[spoiler: Kdo ví, jestli je to konec, a ještě k tomu dobrý. Od 1:25 se dívejte na Pinkie Pie dokud video neskončí...]

TAK JAK JSTE SE BÁLI? Pinkiecrazy


[Obrázek: 130896578298-LunaDontGoToBed.png]


Snažila jsem se omezit smajlíky, no, snad se to povedlo Rainbowlaugh Pokud tady mám nějakou chybu, prosím oznamte mi to Pinkiesmile
**Diskuze otevřena! Pinkiehappy *
Odpovědět
#2
docela se bojím tu hru zapnout Pinkiecrazy
spike NOO WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!! spike NOO
Odpovědět
#3
Neboj se, tady je vypsané všechno kousek po kousku, tak si to třeba vytiskni ať víš na čem jsi Rainbowlaugh
Odpovědět
#4
taky se můžu kouknout na youtube Pinkiehappy ale raději přečíst
spike NOO WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!! spike NOO
Odpovědět
#5
Taky možnost Rainbowlaugh

------
Edit: Přidala jsem Download link na Lunu5 Pinkiehappy
Odpovědět
#6
Já se taky bojímRaritycry
A tohle je opravdu uklidňujícíRainbowlaugh
Citace:Hra má za úkol deprimovat vás, ne váš počítač.
Odpovědět
#7
Aspoň víš, že ti to nezas*re comp Rainbowlaugh
Odpovědět
#8
Ale když se z toho nepos*re comp,ale já,tak to není moc velká výhraRainbowlaugh
Odpovědět
#9
Ty si můžeš vzít plíny. Ten počíítač ne Rainbowlaugh
Odpovědět
#10
Ale můžu mu je dát jáRainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)