Bronies.cz
Bronies Dabing - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Bronies Dabing (/Vlakno-Bronies-Dabing)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Bronies Dabing - Xaverius - 10.11.2012

Pokoušel jsem se předělávat si hlas v MorphVoxu, ale nepovedlo se mi, aby to znělo jinak než tak nějak pitomě... ve většině toho, co jsem vyprodukoval, je to strašně zkreslené s nádechem zfetované veverky.
Máte nějaké další tipy? A teď nemyslím něco, v čem to JDE, ale něco, v čem se dá dosáhnout uspokojivého výsledku Rainbowlaugh.


RE: Bronies Dabing - Autumnbreeze - 11.11.2012

(10.11.2012, 01:22)Xaverius Napsal(a): Pokoušel jsem se předělávat si hlas v MorphVoxu, ale nepovedlo se mi, aby to znělo jinak než tak nějak pitomě... ve většině toho, co jsem vyprodukoval, je to strašně zkreslené s nádechem zfetované veverky.
Máte nějaké další tipy? A teď nemyslím něco, v čem to JDE, ale něco, v čem se dá dosáhnout uspokojivého výsledku Rainbowlaugh.

Záleží na postavě, kterou ses rozhodl dabovat. Myslím, že všechny tyto morfovací nástroje fungují na víceméně stejném principu, což je posun pitch/timbre. Aby se dalo dosáhnout uspokojivého výsledku, je třeba mít dobrý základ (snažit se změnou hlasu o co nejlepší adaptaci kýžené postavy), který žádný SW nenahradí. Moje chabé pokusy o namluvení mane6 v drtivé většině případů končily efektem chipmunka nebo Lízy Simpsonové, čili katastrofálně. Rainbowlaugh

Doporučit bych mohl ještě AV Voice Changer + nastavit odposlech mikrofonu, abys nemusel ztrácet čas zbytečnými slepými pokusy.


RE: Bronies Dabing - BlackShield - 11.11.2012

Tak jsem se dneska konečně vyhecoval k aktivitě, stáhl audacity a něco splichtil. Co se editace týče, nejsem nijak extra zběhlej takže to má rezervy (obzvlášt první replika je úplně dodrbaná a mam takovej pocit, že když jsem to zas dával dohromady s obrazem, tak se při tom podělalo hned několik věcí...) a i samotnej hlas jsem předem nijak netrénoval, takže by se dal ještě o dost zlepšit. Čekám na váš názor Pinkiesmile



RE: Bronies Dabing - DrakeDamage - 11.11.2012

(11.11.2012, 16:26)BlackShield Napsal(a): Čekám na váš názor Pinkiesmile

Nevím jistě proč, ale připomíná mi to pána prstenů Rainbowlaugh


RE: Bronies Dabing - Nessie - 11.11.2012

Mě se to náhodou líbí, občas jde sice hlas až moc do hloubky, ale říkáš, že jsi ani netrénoval, nezkoušel. Tak to potom bude super. Twilightsmile


RE: Bronies Dabing - Autumnbreeze - 12.11.2012

(11.11.2012, 16:26)BlackShield Napsal(a): Tak jsem se dneska konečně vyhecoval k aktivitě, stáhl audacity a něco splichtil.

Nechce se mi moc kritizovat, jelikož jsem u Discorda nasekal podobné chyby, ale přesto...nebál bych se v takové scéně ještě více přitlačit na pilu/přidat dramatický nádech. Tímto tónem by mohl probíhat například poklidný dialog mezi dvěma osobami v místnosti nebo v autě, ale v situaci, kdy upozorňuje ostatní na nebezpečí číhající tam venku, se do toho klidně pusť s větší vervou. Ajsmug Naopak se mi líbil úsek 0:30-0:36, kde to opravdu vyznívá tak, jako kdybys na někoho volal přes rameno a navíc ve větru.

Jen tak dál. Pinkiehappy


RE: Bronies Dabing - Vlče - 12.11.2012

Awwww rádo bych vám taky ukázalo něco ode mě, ale mám problém s Audacity... nevím jak přehodit na mikrofon, co mám na sluchátkách...Fluttercry nevíte někdo, jak bych to mohla pořešit?


RE: Bronies Dabing - BlackShield - 12.11.2012

Zkus nastavit výchozí zařízení v ovládacích panelech. Audacity snad bude dost chytrý, aby se podle toho zařídilo


RE: Bronies Dabing - Autumnbreeze - 12.11.2012

Pokud to nezabere, tak zkus v Audacity: Úpravy->Nastavení->záložka Audio vstup/výstup, kde si můžeš vybrat zařízení pro nahrávání - ten správný mikrofon.


RE: Bronies Dabing - Vlče - 12.11.2012

BlackShield: to mi navrhoval i můj přítel, ale problém... nevím jak to udělat ve Vistách a trochu se bojím v tom vrtat, abych to nepovrtalo až moc... Twilightoops
Autumnbreeze: zkoušelo jsem i tohle, ale i když jsem to přehodila z nějakého mě neznámého důvodu to pořád snímalo ten samý mikrofon jako před tím

Yaaay~ díky BlackShieldovi problém vyřešen Twilightsmile moc děkuju! A asi se jdu hned pustit do ukázky Pinkiesmile