Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Percy - 19.03.2015

Mi se to tedy hodne dlouho nestavalo, zato dcerana tabletu, ta se s tim natrapila. To bylo pokazde place a narku a ja se ji nedivim Raritycry
Dlouho jsem si myslela, ze je to ojedinela vec, nez to zacalo blbnout taky. Dojet na 90 lvl, nakoupit cerstve poniky za skutecne penize a pak vas to hodi o dva mesice hry zpatky a to opakovane...FlutterrageFluttercry
kdyz se mi to stalo nejmene po dvanacte, opravdu jsem uvazovala, ze uz na tokaslu. Dcera je v tomto nastesti nezdolna a hraje uz asi popate uplne od nuly. Twilightsmile


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Tiger Eye - 19.03.2015

Právě že psali na FB, že se to snaží opravit.
Je tam problém, že u některých hráčů proběhne rollback/reset. Omlouvají se za to, prostě se jim tam něco zničilo. Lidi byli naštvaní. Ale oni za to nemůžou, všichni dělají chyby. Ale peníze by alespoň vrátit mohli...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Shiro neko - 19.03.2015

Mno pokud nejsou ty lidi nikde přihlášení (i na googlu) tak jim peníze vrátit nemohou. ono takovým cca si myslim 5 tisíc platícím lidém vracet zpátky to taky neni jednoduché. Oni nevědí komu se rollbackly levely komu ne (spon si to myslim)


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 19.03.2015

Ale je možné, že sa hra znovu vráti na level, kde sa to reštartovalo? Či už treba proste hrať od začiatku?
Bolo i na niečo dobré, že som na hru neminula ani cent a teraz viem, že ani neminiem. Ale tá radosť z hry sa mi fakt vytráca...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Faiko - 19.03.2015

sama od sebe se nevrati . Napis na support a poslou ti save(asi nebude uplne nejcerstvejsi ale aspon neco ) mi jej poslali ale misto lvl 58 jsem dostal lvl 53...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Shiro neko - 19.03.2015

No dokud nevyjde update tak se nic nespraví. Ono celkově se ta zábava z hry vytrácí když znáte příběh dopředu. Trošku si myslim že je to potom style Pay to win (zaplat a vyhraj). Třeba 45K bitů nemám. Nebo u Tireka. 4 Znič Tireka do 48 hod. Hádejte kdy se to restartuje hned další den tam mám 0/4.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Annabell - 19.03.2015

Faiko: Už som asi pred hodinou napísala. O level mi tak nejde, len o to, či sa mi vrátia všetky postavy a obchody, čo som mala.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Faiko - 19.03.2015

no vrati se ti vse co jsi mela na tom lvl na kterem se octnes po nahrani savu (jestlize dostanes save s nizsim lvl nez jsi mela ,tak prijdes o vse co jsi mela od toho po ten tvuj puvodni, coz je porad lepsi nez zacinat od zacatku)


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Percy - 20.03.2015

@faiko presne. Me teda save zachranil, ale i tak jsem treba kompass stara kupovala 3x a zase uz ho nemam a cekam, kdy bude na prodej. Dceru to vzy hodilo na prvni lvl a save nikdy nevydrzel dlouho. Zacala se hra sekat az nakonec resetla na 1.

Stalo se nekomu po Tireckove updatu, ze mu nefunguje cheat 50 daily gems? Zkousim to preinstalovavat, ale zatim bezvysledne.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - dinopony - 20.03.2015

@Percy: ten ti fungovat nebude, protože je na starou verzi. Při každém updatu hry se musí updatovat cheat. Musíš počkat, až vyjde nový.