Bronies.cz
My little pony for iOS, Android a Windows phone - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: My little pony for iOS, Android a Windows phone (/Vlakno-My-little-pony-for-iOS-Android-a-Windows-phone)



RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 29.09.2016

(29.09.2016, 12:18)Dawnflash Napsal(a): Uvoľni si nejaké miesto v internej pamäti a po inštalácii použi nejaký prenosný program z Play store alebo cez adb shell/file explorer si manuálne urob symlink ("mv /sdcard/Android/data/<MLP folder> /external_sd/Android/data && ln -s /external_sd/Android/data/<MLP folder> /sdcard/Android/data").

jako víc, než to giga co tam mám? well to je křáp


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Dawnflash - 29.09.2016

Reálne sa pozri na /sdcard, koľko tam máš miesta. Skús uvoľniť viac (wipe cache+dalvik), skús zopár vecí dočasne presunúť na externú pamäť, skús napríklad "adb logcat" pre detaily prečo ti to vlastne hádže (kde ti chýba miesto a koľko)...
Ak nič nezaberie, popresúvaj pár vecí na external, skús clean flash, atp.


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Ferraripony - 29.09.2016

Tak nakonec pomohlo jednoduché přesunutí do vnitřní paměti. Ale i tak díky za rady


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Žeryk - 29.09.2016

Stáhla se vám už ta nová aktualizace? Na GP sice jde vidět nová ikonka s Cadence, ale aktualizovat se to stále nechce Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Errem - 05.10.2016

Well Crystal empire som si otvorila... ale tam môj záujem o nejaký zber končí Rainbowlaugh zasa to isté dokola, funguje nám už ten cheat aspoň?


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jerry Heartlead - 05.10.2016

Ja som hru od posledného updatu s Rarou neaktualizoval, dospel som totiž k záveru, že to nemá cenu... Premýšľam, že ten paškvil pravdepodobne odinštalujem... Len to bobtná a prestáva zaujímať... Začína sa to podobať na World of Tanks, to tiež rokmi len bobtnalo a nakoniec je z toho nehrateľná šaškáreň... Nečakal som ale, že takisto skončí aj MLP hra...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Jamis - 05.10.2016

Aktualizaci už mám a postupně se propracovávám k odemčení Crystal Empire - jsem zvědav, co tam na mě čeká Pinkiesmile

Těch pár menších questů po aktualizaci taky potěšilo - sice byly splněny rychle, ale to nevadilo. Mezitím linie s Rarou stále pokračuje - už se mi povedlo pořídit si většinu jejího štábu Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 05.10.2016

Ještě pět zmrzlých gulí!

Na Raru jsem se vykašlala...


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Errem - 05.10.2016

No celá mapka mi tak trošku trhá srdiečko lebo si neviem predstaviť ako tam budem ukladať budovy aby to nevyzeralo len randomne nahádzané... však uvidíte Rainbowlaugh


RE: My little pony for iOS, Android a Windows phone - Azuliana - 05.10.2016

Jop, přesně. Můj cit pro kompozici se s tím bude muset poprat. Ale nápad s osvobozováním poní není špatný.