Bronies.cz
PragoFFest 2013 pozvánka + info - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: PragoFFest 2013 pozvánka + info (/Vlakno-PragoFFest-2013-pozvanka-info)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - CrystalShine - 07.02.2013

To už chce možná i samostatnej článek. V NR jsou místní srázky, tohle by se dalo považovat za začátek MLP conů v ČR.


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Fingusa - 07.02.2013

Pro EQD mi příjde tahle akce trochu malá.


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Melgarh - 07.02.2013

Prave naopak, v EQD v nightly roundupech mas i meetupy treba o 10 lidech, tady nas bylo tak 10x vic plus jeste cela tematicka mistnost.. stalo by to za to na zverejneni, pak by mohly byt srazy obohaceny i o "kolegy a kolegyne" z prilehlych zemich ci cestovatele Twilightsmile


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Jamis - 07.02.2013

(06.02.2013, 21:07)evlo Napsal(a):
(05.02.2013, 19:14)niemand Napsal(a): Měl jsem prostě strach z toho, že tam budu stát někde v zadu v rohu (v zadu proto, aby na mě někdo další nečuměl a já o tom nevěděl) a nikdo by si mě nevšímal. Nejsem ten typ člověka, kterej by někam vlítnul se slovy "wassup everypony" a začal se bavit. Ne, abych se alespoň trochu rozpovídal a nějak začlenil, musí mě k tomu nutit někdo druhý (hučet do mě, vyptávat se, popř nalejvat panáky), jinak bych jen stál a mlčel.
Nehledě na moje super "organizační a orientační" schopnosti. Kdybych se musel od začátku spolehnout jen na ně, tak bych musel vyrazit den předem, abych se tam vůbec dostal (k budově), potom bych ještě půl dne bloudil uvnitř Rainbowlaugh
Z toho si nic nedelej, ja mel taky strach na nekoho promluvit, ale lidi zalezlych vzadu bylo vic. No a jak se fotili, tka jsem radeji definitivne utekl.

Na me tam proste bylo strasne moc lidi, vic jak +- 5 lidi zaroven me uz dela dost problem.

Obavy, že bude stát někde vzadu a radši se nebude moc projevovat mělo více lidí - přecejen mnozí bronies, když přijde na lidský kontakt, jsou jako Fluttershy.... Con je ale ideální místo, kde se tohle dá překonat snadno a bez rizika - prostě se připleť do debaty nebo jen tak někoho oslov Pinkiesmile nebo se chvíli koukej a pak se zapoj - účastnící jsou na to zvyklí. V nejhorším utečou, protože budou ještě víc shy než ty Rainbowlaugh Co se orientačních schopností týče - stačí říct, že potřebuješ někde vyzvednout: nebyl bys první, ani poslední a navíc když dojedeš na neznámé místo, tak se nečeká, že se tam vyznáš. Prostě napíšeš na fórum, jestli tě někdo může navést - on se někdo vždycky najde.

Je docela škoda, žes odešel, když se fotilo - taky dobrá příležitost, jak se zapojit. My nekoušem Rainbowlaugh btw. jedna z nej věcí, kvůli které považuju PGF za úspěch byl fakt, že přišlo hodně bronies, kteří byli na conu poprvé a i když se tvářili dost nejistě, tak netrvalo dlouho a začlenili se mezi ostatní Twilightsmile


PS: Na příštím conu bude Fluttershy vyhledávat nesmělé broníky, aby jim ukázala, že se ostatních nemusí bát Flutterryay ti, kteří budou mít dost odvahy se k ní mohou vždycky přihlásit Pinkiesmile

(07.02.2013, 11:02)Darm Napsal(a): To už chce možná i samostatnej článek. V NR jsou místní srázky, tohle by se dalo považovat za začátek MLP conů v ČR.

Nejen považovat... tohle JE začátek MLP conů v ČR Twilightsmile pokud nám vydrží nadšení (a tím myslím bronies komunitu jako celek), tak se máme ještě nač těšit.


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - ZoidySVK - 07.02.2013

Tak čo píše niekto ? Rainbowlaugh


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - niemand - 07.02.2013

(07.02.2013, 16:11)Jamis Napsal(a): ....prostě se připleť do debaty nebo jen tak někoho oslov Pinkiesmile nebo se chvíli koukej a pak se zapoj...

1) Mě přijde maximálně neslušný skočit do nějaký cizí skupinky, která mezi sebou rozpráví a začít tam kvákat blbosti (ať už je to jakákoli skupinka a kdekoli).
2) Jsem pasivní, mě by v životě nenapadlo se někam sám od sebe hrnout, natož se zapojovat do debaty cizích lidí. Rainbowlaugh


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Zmok - 07.02.2013

Připojování se k cizím skupinkám je jednim z účelů těhle akcí, nikomu to vadit nebude a vůbec to neni neslušný. Jen je dobrý na začátku pozdravit. Když se ti to povede překonat, tak rozhodně nebudeš litovat.


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - RicoTheCat - 07.02.2013

Stačí chvilku danou skupinu poslouchat abys zjistil o čem se baví a ono to přijde samo. Prostě si najednou řekneš že víš o čem mluví a že by ses taky mohl zapojit. Pak už to jde samo od pár slov k plnohodnotné diskusi Ajsmug

Hlavní je se nebát. Nikdo tě neukousne.


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - Jamis - 07.02.2013

1) tak neskáčeš do skupiny lidí, ale při vhodné příležitosti se k nim přidáš - když třeba zaslechneš, jak se hlouček lidí baví o něčem co tě zajímá a máš k tomu co říct, tak třeba chvíli poslouchej a pak přispěj svojí troškou do mlýna (stejně jako přispíváš sem na fórum), představíš se a už to jde - jinde by to možná bylo považováno za vrcholně neslušné, ale na conech ne (samozřejmě s rozumem). Když dáš nějakým způsobem najevo společný zájem, tak tím líp. Zbytek už půjde sám. i když si to třeba teď nemyslíš Pinkiesmile je jistě lepší, když už někoho z komunity znáš a kdo tě třeba představí ostatním, ale dá se to i bez toho.

2) možná to bude znít překvapivě, ale byl jsem taky takový Twilightsmile pak jsem se párkrát zkusil zapojit do hovoru a byť to třeba napoprvé nedopadlo tak, jak jsem čekal, v konečném důsledku jsem mnohokrát spokojenější


Píšu si do TODO: na příští setkání vymyslet nějaký systém, který umožní každému tyhle bariéry překonat a zapojit se, pokud bude jen trochu chtít (což předpokládám bude, protože jinak by na sraz či con nejezdil Ajsmug )


A když už opravdu nebudeš vědět, tak jednoduché řešení: až mě zas na srazu/conu uvidíš ať už jako Fluttershy (prý se v tom stavu hledám docela snadno Ajsmug ), nebo v civilu, tak přijď a přihlaš se - z cizích a neznámých uděláme známé ani nebudeš vědět jak Pinkiesmile to samozřejmě platí pro všechny... teda dokud se mi někdo nebude celou dobu lepit na paty a čekat na mě před záchodem, až vylezu (i to už se stalo Rainbowlaugh ), tak žádný problém.


RE: PragoFFest 2013 pozvánka + info - evlo - 08.02.2013

(07.02.2013, 18:40)RicoTheCat Napsal(a): Hlavní je se nebát. Nikdo tě neukousne.
Tak to plati vicemene vsude. LEhceji se to napise nez udela, obzvlast v takovem mnozstvi lidi.