Bronies.cz
Anketa - zaměstnání členů - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Anketa - zaměstnání členů (/Vlakno-Anketa-zamestnani-clenu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Anketa - zaměstnání členů - Schimy - 04.10.2012

Študent 3. ročníku na Strednej odbornej škole knihovnícko - informačných a masmediálnych štúdií v Bratislave. Neznášam, keď to niekam musím písať celé. Rainbowlaugh. Ale je to docela nuda. Ešte som nerozmýšľal, na ktorú výšku pôjdem. Ale asi pedagogika, lebo som stráášne lenivý a učitelia majú prázdniny aj ako dospeláci RainbowlaughRainbowlaughRainbowlaugh


RE: Anketa - zaměstnání členů - Tails - 04.10.2012

Já jsem ve druháku na SPŠ elektrotechnický, obor IT. (nečekaně) Rainbowlaugh

(04.10.2012, 19:07)Schimansky Napsal(a): Ale asi pedagogika, lebo som stráášne lenivý a učitelia majú prázdniny aj ako dospeláci RainbowlaughRainbowlaughRainbowlaugh

No jo, ale zase si nemůžou vzít dovolenou kdy chtěj/potřebujou. Twilightsmile


RE: Anketa - zaměstnání členů - Vlník - 04.10.2012

Tak jako volna mají učitelé dost,ale nevím jak u vás,ale já když vidím naší třídu..no nechtěl bych to učitRainbowlaugh
Možná tak tělocvik:tam se akorát mačkaj stopkyRainbowlaugh


RE: Anketa - zaměstnání členů - Schimy - 04.10.2012

(04.10.2012, 19:27)Tails Napsal(a): No jo, ale zase si nemůžou vzít dovolenou kdy chtěj/potřebujou. Twilightsmile

By si sa divil, nám každý deň chýba aspoň jeden učiteľ

mp5991 Napsal(a):Tak jako volna mají učitelé dost,ale nevím jak u vás,ale já když vidím naší třídu..no nechtěl bych to učitRainbowlaugh

Tak to už je väčší problém. Ale aj tak nie som ešte úplne rozhodnutý, možno Geopolitika na Karlovu, Medzinárodné vzťahy do Brna... tých možností je dosť


RE: Anketa - zaměstnání členů - EvkaSoňa - 05.10.2012

Tak ja som teraz bola na praxi - mesiac som učila na základnej škole.
A môžem to zhrnúť asi takto: ak nemáte nervy zo železa, učiť nechoďte. Asi som už stará, ale keď som chodila na ZŠ ja, bolo to úplne iné, teraz deti nemajú rešpekt pred ničím Rainbowhuh


RE: Anketa - zaměstnání členů - da old horse - 06.10.2012

PhD študent paleontológie (konkrétne sa zaoberám švábmi).


RE: Anketa - zaměstnání členů - Vlče - 06.10.2012

Koukám, že moc lidí tady z mého oboru není... já studuju třetí ročník na Střední škole umění a designu (stylu,módy, bla bla bla) v oboru ilustrace a grafický design


RE: Anketa - zaměstnání členů - Adeptus Ponites - 06.10.2012

študent Masarykovej univerzity Brno v oboroch filozofia a religionistika.


RE: Anketa - zaměstnání členů - Schimy - 14.10.2012

(05.10.2012, 09:37)EvkaSoňa Napsal(a): Tak ja som teraz bola na praxi - mesiac som učila na základnej škole.
A môžem to zhrnúť asi takto: ak nemáte nervy zo železa, učiť nechoďte. Asi som už stará, ale keď som chodila na ZŠ ja, bolo to úplne iné, teraz deti nemajú rešpekt pred ničím Rainbowhuh

Aj to je pravda, ale ako učiteľ (aj keď za mizerný plat) by som mal 1000% istotu, že sa zamestnám, lebo učiteľov je málo. Pozorujem na našej triede, ale aj všeobecne, že žiaci nemajú rešpekt, ale, kto ho v tejto dobe má? Pinkiesmile



RE: Anketa - zaměstnání členů - EvkaSoňa - 14.10.2012

(14.10.2012, 00:58)Schimansky Napsal(a): Aj to je pravda, ale ako učiteľ (aj keď za mizerný plat) by som mal 1000% istotu, že sa zamestnám, lebo učiteľov je málo. Pozorujem na našej triede, ale aj všeobecne, že žiaci nemajú rešpekt, ale, kto ho v tejto dobe má? Pinkiesmile

Hm, učiteľov je málo - ale skôr učiteľov, ktorí učia chémiu, matematiku, fyziku, informatiku, cudzie jazyky. A naopak je až príliš veľa slovenčinárov, geografov a biológov (škoda že som si to uvedomila až na VŠ Rainbowlaugh ). Takže s percentami opatrne.