Bronies.cz
Babské rady - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Babské rady (/Vlakno-Babske-rady)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Babské rady - Discordian - 20.03.2013

Lampi: A pokud stroupky dělají i když se zbytek tvé rady dodržuje?


RE: Babské rady - Lampička - 20.03.2013

V tom moc neporadím... Mně se miniaturní neviditelné stroupky (i když ne z normálních lupů) dělají takřka celý život a žádné problémy z toho tedy nemám. Jen jsem o tom párkrát na internetu něco četla, takže doopravdy moc nepomůžu. Můžu radit jen v něčem, o čem něco vím, a tomhle toho tedy moc nevím. Rainbowlaugh Ale mohly by za to moct kvasinky.


RE: Babské rady - Geeshta - 21.03.2013

(20.03.2013, 22:45)RadlanJay Napsal(a): Já mám problém.
Jsem škaredej Pinkiesick

Tak nebuď Pinkiehappy
Jednoduše si přestaň připadat škaredej sám sobě Pinkiesmile
Třeba já si sem vědom že nemám dokonalou andělskou tvář a možná ani průměr, ale moc rád si říkám, klidně i nahlas před ostatníma, jak jsem nádhernej a vydržim si sám sebe prohlížet v zrcadle dýl mež sestra či mamka a pohrát si s každym jednotlivym vlasem dokud nejsou přesně podle mejch představ Rainbowlaugh
Ale co tim chci říct - to jestli si škaredej neni otázka vzhledu ale sebevědomí - jsi kluk přece! A u holek se vlastně taky krása nerovná vzhledu ale [spoiler: velikosti hrudníku]


RE: Babské rady - LikiOne - 21.03.2013

RadlanJay : jestli si připadáš nehezký tak má pro tebe obrázek , po shlédnutí toho obrázku si řekneš,
díky bohu za mou tvář. Twilightsmile .

PS. moje maličkost Rainbowlaugh


RE: Babské rady - Dreit - 21.03.2013

(21.03.2013, 01:29)LikiOne Napsal(a): RadlanJay : jestli si připadáš nehezký tak má pro tebe obrázek , po shlédnutí toho obrázku si řekneš,
díky bohu za mou tvář. Twilightsmile
Fešák Twilightsmile

(20.03.2013, 22:23)LikiOne Napsal(a): Už sem skoušel i vajíčko...
Bierhanzlova mast, na lysinu past!


RE: Babské rady - LikiOne - 21.03.2013

Dreit: fešak? Kolik si toho vyhulil než ses podival na tu futku Rainbowlaugh
To vajíčko bylo slepičí ne kachní Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Babské rady - Dreit - 21.03.2013

Jeden spolužák vypadal podobně a nakonec jsme jeli reprezentovat školu na Slovensko, moc fajn člověk Ajsmug
Nejdřív používali slepičí, ale tam se projevovala ta "nulová fáze" (taknějak se tomu říkalo), kdy ti na hlavě nezbyde nic a jdeš je žalovat Pinkiehappy


RE: Babské rady - LikiOne - 21.03.2013

A joo vlastně to mi vypadlo z hlavy Twilightsmile


RE: Babské rady - RadlanJay - 21.03.2013

(21.03.2013, 01:29)LikiOne Napsal(a): RadlanJay : jestli si připadáš nehezký tak má pro tebe obrázek , po shlédnutí toho obrázku si řekneš,
díky bohu za mou tvář. Twilightsmile .

PS. moje maličkost Rainbowlaugh

Modré oči.
Husté vlasy.
Mužný vous.
Masivní nos.
Kulatá, ale ne tlustá tvář.

Chlape, tím klackem od sebe odháníš ty davy divých žen?


Jinka slyšel jsem, že na opuchlé oči fungujou vylouhované čajové sáčky. Je to pravda?


RE: Babské rady - Dreit - 21.03.2013

Na oči bych doporučil mrkat u monitoru a chodit občas ven Pinkiehappy

Což mi připomíná, jak jsem kreslil svoje první veledílo, strávil jsem u toho tři dny. Když jsem šel třetí noc spát, tak jsem měl nejen že slabě červený oči, ale úplně rudý oční víčka a nemrkal jsem, protože to neskutečně bolelo. Takže jsem to řešil jako každou bolest - zmrazit Rainbowlaugh Ledová voda do dlaní, plácnout na oči a šel jsem s necitlivýma víčkama spát. Ale než jsem usnul, tak jsem musel jít ještě třikrát k umyvadlu a znova chladit víčka, až jsem nakonec konečně usnul. Ale ráno to pořád nebylo ono - stačilo většinu dne prolenošit se zavřenýma očima v posteli a všechno bylo v normě Pinkiehappy