Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babské rady
Hele taky bych tady měl menší problé ohledně vlasů. Jde o to že mám lupy a nevím co proti nim, zkoušel sem už kde co mýdla, šampony, dokonce i nějakou domáci alchimiji co mi byla doporučena od ostatních sousedu dokonce sem koupil i nějaký hodně drahý šampon extra proti lupům v lékarně ale vysledek byl takovy že těch lupu bylo ještě víc tak jestli náhodou někdo neví o něčem co zabírá.
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Mě proti lupům opravdu pomoh Nisoral ale to je asi ten šampon z lékárny co ti nefungoval... Applejackunsure
Odpovědět
Hmmm to fakt nevím jak se to jmenuje ale jak přídu domu tak se na to podivam jinak DÍK.
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Tobiena: Možná, můžeš to zkusit. A taky - nečešeš si ještě mokré vlasy hned po umytí? Za a) to ty vlasy ničí a za b) se takhle může podráždit pokožka hlavy, tak začne produkovat více mazu. Tím by to taky mohlo být. Většinou za to právě můžou takové vnější vlivy. Twilightsmile A taky je možnost, že to máš vrozené, což není fajn.
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
áhá tak to je to co jsem dělal blbě: ,,nečešeš si ještě mokré vlasy hned po umytí?'' Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Vlasy musí být aspoň ze 70% suché, aby se mohly česat. Twilightsmile

LikiOne: Zkus do pokožky hlavy vmasírovat extra pannenský olivový olej a nechat působit. Pokud se ti ale společně s lupy dělají na hlavě i malé stroupky, tak radši nedělat nic, to si jenom mýt vlasy jemným šamponem a hlavně nijak nezapařovat (třeba chozením spát s neusušenými vlasy). Rainbowlaugh
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Už sem skoušel i vajíčko ale panenský olivovy olej ne, tak to rozhodně zkusim a s mokrími vlasy spávat nechodím Twilightsmile

Děkuju.
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Lampi, to bude asi ono! Rainbowlaugh Zkusim a uvidim Twilightsmile
Odpovědět
Hlavně nečekat zázraky hned ze začátku, jasné? Rainbowlaugh Všechno zabere až za nějakou dobu.
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Já mám problém.
Jsem škaredej Pinkiesick
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)