Bronies.cz
World of Tanks - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: World of Tanks (/Vlakno-World-of-Tanks)



RE: World of Tanks - FireBolt - 25.08.2013

MBIT: To první je SKILL Twilightsmile


RE: World of Tanks - Grovajl - 25.08.2013

Tahle hra poslední dobou dost štve, že mě v 80% případů dává už po tři dny do proherních týmů a matchmaking mi stále cpe (asi taky těch 80% případů) jakýkoliv lehký tank IV mezi tanky VII a VIII. Pak mi zbývá jen scoutovat jim nepřátele, protože šanci v boji nemám Rainbowlaugh No a skoro vždy, když mám arty, tak mi ji zničí, protože tým nekryje... takže celkově vzato moje hraní jde do kytek i když se snažím. Jednou jsem vyřadil sám pět tanků pomocí TD a umřel a stejně tým prohrál. Jako WTF? Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - MBite - 25.08.2013

Grovajl: ja som mal 8 killov aj 2-krát po sebe spolu s prehrou. Najlepšie si dať tak na 1-2 dni pokoj a potom sa vrátiť. Alebo vidieť ako nepriateľ na teba nadáva po poľsky, Rainbowlaugh to mi je šumafuk aká bude prehra.
Tier 4 scouty nemám rád, to buď rýchlo na t5 s free exp, alebo to vzdám a idem iným smerom. Celkovo je t4 otravný, t5 sú na teba prisilné a nižšie tiery stále majú šancu ťa rozbiť. U t5 to potom bude konečne zábava.


FireBolt: MBITE, nie bit, to ako byte keďže ja mám hodnotu 8 bitov a neviem písať... Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - Vlník - 27.08.2013

Sice prohra, ale ten pocit, když s KV-1 zničíte KV-2. K nezaplaceníFlutterryay MuhahaPinkiecrazy (To už se mi v životě nepodaříRainbowlaugh)
[Obrázek: screenshot_30.png]



RE: World of Tanks - Grovajl - 27.08.2013

"LOL RainbowlaughDD"
"one of the tanks is named HETER Rainbowlaugh"

Jako hláška před bitvou a lidi tě začnou opravovat.
Potom kdykoliv umřete, začněte se na tank heter ptát.
Jestli je dobrý, jestli to jméno nediskriminuje gaye a proč to tvůrce napadlo.
Když vás už asi potřetí někdo opraví, že se jmenuje Hetzer,
buď řeknete něco ve stylu "Hetzers gonna Hetz" a nebo "Hetzerosexuals love tanks"
jiná možnost je to potvrdit a nebo říct, že je to skoro stejné a dál tomu říkat heter.
Když dochází nápady na dialog, tak jakože začnete "uvažovat" že tank koupíte
a porovnávat například s Birch Gum (ano, Bit*h Gun použít nejde, zcenzuruje se to)
cenově a dělat, že se rozhodujete.
Spamovat lidi ohledně tanku Heter a sledovat jejich reakce.
Nejlépe se to dělá na EU2 po půlnoci, je tam málo lidí a často potkáte ty samé.
(not you again!)
Stačí na začátku použít ty samé úvodní věty a v každé bitvě po boji se na Heter vyptávat,
občas zmínit, jak vtipné je to jméno a aspoň jednou se optat, proč mu takové jméno dali.
Po deseti bitvách budou mít lidi dilema jestli vás zabít, protože ví, že po zabití
začnete o tom tanku zase mlít Rainbowlaugh
Tak se trollí ve WoT


Edit: Cokoliv vinu nebo prohru svádět na Heter. Pokud někdo má ten tank v týmu, tak říct, že kvůli tomu, že jste vy/oni měli Heter, tak vyhráváte/prohráváte, případně zmínit, že jste vy nebo nepřátelský tým nevyhráli právě díky tomu, že nemají Heter Rainbowlaugh Ajsmug


RE: World of Tanks - Terodeness - 27.08.2013

Tog will om nom nom nom Heter! Heter is food for Tog. Tog will feast on Heters tears.

Jo Pz 2 G má unikátní top dělo ovšem na vzdálenost tu penetraci ztrácí a když netrefíš nebo dingneš tak to jde znát. Navíc ta jeho přesnost 0,5m a 2,3 aim. A to ani nezmiňuji tu proklatě dlouhou dobu nabijení, která je na III tier šílená. Kdyby to dělo nebylo autoloader tak by to byl úžasný zabiják, takhle stejně musíte po výstřelu 1-2 s čekat než se vám stabilizuje zaměřovací kruh, jinak nic netrefíte.

MP: Hmm... KV-1... nědělají ti problém Pz 3/4ky? A podobná rychlá havěť? Pinkiesmile


RE: World of Tanks - Grovajl - 27.08.2013

Beztak mám většinu času Birch Gum s rychlo nabíjením a maskovací sítí Pinkiesmile


RE: World of Tanks - DaveL - 27.08.2013

KVčka svačiny..

[Obrázek: Pc7Ka6w.jpg]


RE: World of Tanks - Grovajl - 27.08.2013

What is IS? IS is IS :3


RE: World of Tanks - Vlník - 30.08.2013

Střílet do červenejch už prej neni coolRainbowlaugh

[Obrázek: screenshot_39.png]