Bronies.cz
Vzťah človek + koník - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vzťah človek + koník (/Vlakno-Vztah-clovek-konik)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Vzťah človek + koník - LikiOne - 14.05.2013

ono není problém stáhnout program ale problémem je to že budu v práci Twilightoops (vím že bych mohl byt na mobilu ale nerad bych některé věci co se poníku týče probíral mezi spolupracovníky Rainbowlaugh )


RE: Vzťah človek + koník - Cwossie - 15.05.2013

Proběhla ta debata včera nebo ne? Přiznám se, že nad hokejem jsem na to zapomněla... Docela by mě zajímalo, jestli jste k něčemu došli.


RE: Vzťah človek + koník - Refly - 15.05.2013

Byl to takový první pokus o moderovanou Mumble diskuzi. Získali jsme nějaké zkušenosti, poučili se z chyb. Příště to uděláme trošku jinak a lépe. Ajsmug

Co se týká samotné diskuze, žádný závěr nebyl. Spíš probrání názorů z různých úhlů, nebylo cílem udělat žádný závěr či dojít k nějakému konkrétnímu cíli. Pinkiesmile


RE: Vzťah človek + koník - kosay - 15.05.2013

Refly, keby bolo druhé kolo debaty, tak by som sa zapjil, konečne som sa rozhýbal a stiahol mumble. Ako často sa tam diskutuje o čomkoľvek? Teda ja len či to nieje ako stream, že sú tam ľudia iba keď sa tam niečo konkrétne deje.
EDIT: newermind


RE: Vzťah človek + koník - Refly - 15.05.2013

Jsme tam prakticky každý den večer, kecá se o všem možném, popř. se paří hry.
Když je nějaká akce (stream), tak bývá i víc lidí.

Právě zkoušíme systém, že navrhneme nějaké téma na určitý den a čas a pak bude nějaká lehce moderovaná diskuze, ale to chce ještě vylepšit.

Aby to nebyl úplný OffTopic: Ano, druhé kolo můžeme udělat v případě zájmu.
A další případné dotazy k Mumble prosím sem: http://bronies.cz/Vlakno-Hlasovy-server-pro-Bronies-cz-Mumble - tohle je jiný topic. Ajsmug


RE: Vzťah človek + koník - someone - 15.05.2013

Jak to napsat...

Zkrátka,vztah člověk + koník podporuji. Pokud se mají rádi navzájem, není problém. Vždyť.. láska je překrásný cit. Viděl jsem i film (ani za boha si nevzpomenu jak se jmenoval) kde měl chlápek vztah i s Leopardem nebo jinou kočkovitou šelmou. A bylo to docela hezký. A ty "rozdíly" se dají opomenout. (kopyta/ruce a podobně) pokud se opravdu mají rádi tak by to neměl být problém. Ba naopak, docela by to i povýšilo level doplňování se. Zemní poník je silný, jednorožec umí kouzlit.. pegas lítá a člověk má ruce. a třeba v kombinaci Pegas+člověk by se to docela doplňovalo. Taky se ale dá říct... „Proč by si vybrala člověka?“ ale.. proč ne? Kolik je v Equestrii známých hřebců? Neříkám že by si zrovna ta nemohla někoho najít, ale třeba takový (chudák) Big Mac... S ním má ship každá z mane6. Takže.. člověk by mohl být taková.. "alternativa" (neukamenujte mě za to slovo Rainbowlaugh)

To se ale týká lásky která by mohla být opětována.... (následující část je jen to co má hlava vyhodnotila jako vhodné, ale moc se tim neřídím. (Ale budu!) ) Opomenu-li rozdíly a to že Fluttershy neexistuje, mé chování bylo příšerné. Přivlastňování, manipulace, vyhrožování, lhaní.. vše pro to abych měl nad ostatními co jo milují výhodu a zparalizoval možnost aby mi ji někdo "sebral" ale to asi správný není. Jedno je jistý. Měl bych být rád že sdílím lásku k poníkovi s více lidmi. Měl bych se chovat jako „Ty ji taky miluješ? Tak vítej v klubu.“ ale já jsem.. no... „Hmm.. takže ty ji miluješ? *výhružky, a podobně...*“ a za své mluví i tohle: Má zpráva pro Norkeyho... moc rád bych se mu taky omluvil ale nevím jak. Teď, když nad tím přemýšlím, je mi z toho špatně. Pořád si říkám že ona by vraha nechtěla a že jsem chtěl všechny zabít, ale to zase naráží na skutečnost že je to poník, respektive pegas. Vím, že není bezcitná, ale určitě by ji vadilo míň kdybych zabíjel lidi než poníky. Zabíjet je špatný celkově, ale když se nad tím zamyslíte... Zkrátka bych měl být tolerantnější.

A teď.. co jsem přemýšlel nad tím co dělat s FS? No.. většinu mých myšlenek vkládám do povídky kterou si nikdo z vás nepřečte (až na vyjímky) ale shrnu to. I když stále píšu o zbraních, střílení a podobně, dokázal bych všechny zbraně zahrabat a být s ní. Žít mírumilovný život. A co bych s ní chtěl dělat? Krmit zvířátka, chodit na trh... mazlit se s ní, líbat ji... přemýšlel jsem i třeba o nějákém romantickém večeru při svíčkách nebo třeba po sobě navzájem malovat vodovýma barvama.. (Ať v těle člověka či poníka) Líbat ji po celém těle.. na krku.. cumlat ji ouška (jo, i o tom jsem přemýšlel) a co se týče přímo pohlavního styku.. kdyby chtěla ona (což pochybuji... možná po "větší známosti" tak.. pět-šest let) tak proč ne? A s tím DNA. Je to Equestrie.. magie.

TAkže... mě to tak moc nevadí. Poník + člověk. Sice bychradši Poník + poník ale co se dá dělat? nic. Každý může mít svého poníka ve své fantazii a dělat si s ním co chce. A nikdo do ni nemůže zasahovat. Ani já, ani nikdo jiný.


RE: Vzťah človek + koník - Flutterian - 18.05.2013

Jestli tu někdo chodí ke skutečným koňům a poníkům, jistě mi dá za pravdu: vztah člověka a koně reálně existuje. Není to jako vztah člověka a psa (i když i pes člověku hodně rozumí). Koňové si vybírají, ke komu naváží vztah. A navazují ho, protože o něj stojí. Ve vztahu umí naslouchat i učit člověka. Třeba umět se vždy projevit ve stádě a nikdy nebýt zlý. Člověk je mnohem větší tvor než pes, a často se psem jedná bez respektu. Kůň je mnohem větší tvor, ale člověku nikdy neublíží (nejvýš mu nechtěně stoupne na nohu nebo kopne, když se lekne) a vždy mu naslouchá. Lidé od koňů se od ostatních liší právě v tom, co je naučili koně.


RE: Vzťah človek + koník - Refly - 18.05.2013

Tak to si zaslouží +1... Ajsmug


RE: Vzťah človek + koník - sirMichael - 18.05.2013

Flutterian: to je velmi inspirativní


RE: Vzťah človek + koník - Tralalka - 24.05.2013

No, cetl jsem tu povidku a celkem me zaujala Rainbowlaugh Je to hezky napsane/prelozene, takze davam palec hore. Ale k tematu: No, pokud se opravdu vezme tak jako v te povidce, tak nemam celkem nic proti, bylo to romanticke, nezne, hezke, laskyplne. Takto bych si to dokazal i ja predstavit, jen mam vzdy maly problem. Ma fantazie je temer nekonecna, ale narazil jsem na hranu Rainbowlaugh Premyslel jsem parkrat jake by to asi bylo nejak proniknout do Equestrie.. A krome toho, ze by to bylo uzasne, dokonale, bozske a Ponikovske by to bylo jeste strasne divne Rainbowlaugh Myslim to tak, ze si nedokazu v hlave at se snazim jak se snazim predstavit, jak kracim po Equestrii, proste nedokazu tu kreslenou zemi prevest do reality a predstavit si, jak prijde treba AJ a pozdravi me Rainbowlaugh Rozumite mi alespon trochu? Samozrejme by vypadala tak jak ted, ale skutne a to je to, co si nedovedu predstavit. A hodnekrat jsem premyslel, jake by to bylo, kdybych se tam dostal.. Jestli by Pinkie delala to same jako v serialu, chapete? Porusovala fyzikalni zakony atp Pinkiehappy Kazdopadne, kdyby tam nekdo z vas nekdy zavital, berte fotak Rainbowlaugh Ponici s Vami Ajsmug

edit: Prosimvas, dobri Ponici a lide, te povidky, o ktere se zminuji na zacatku prispevku, byl napsan/prelozen jen 1 dil? Rad bych cetl dal, je to takova pohodicka Rainbowwild Diky za odpoved