Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vzťah človek + koník
#1
Question 
Všimol som si, že tu mnoho ľudí v svojich podpisoch a profilových popisoch dáva najavo svoju hlbokú náklonnosť, až lásku konkrétnemu koníku. Dokonca tu máme zopár expertov ktorí si ho verejne privlastňujú (žiadne mená do éteru, ehm ehm Ajsmug ), no som si istý, že takých zamilovaných tu bude istotne viac. Twilightsmile

Zaujímalo by ma, ako v predstavách vás vzťah s tým koníkom vyzerá, a ako ďaleko vaše predstavy zachádzajú, či si predstavujete tiež ako sa s ním/ňou napríklad bozkávate, a pod., prípadne či ste uvažovali nad potomkami a ich vzhľadom... Čiže do akej miery viete snívať vzťah s nehumanoidným tvorom, alebo snívate o ich poľudštenej verzii? Celkom by ma to zaujímalo, nikoho nebudem odsudzovať.
Tak sa pochváľte Twilightsmile
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
#2
no nechtěj nahlédnout do mé fantazie
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
#3
Ehm, že co? Hm, divná představa. Čistě teoreticky, sou lidský a koňský druh v tomhle... kompatibilní??? XD
Move along, nothing to see here.

My OCs: http://bronies.cz/Vlakno-Blue-Star-a-pratele
My "art": http://bronies.cz/Vlakno-Cmaranice
Odpovědět
#4
Souhlasím s Grizzly, tohle nejde dohromady. Navíc kdyby poníci měli na výběr mezi jinými poníky a lidmi, proč by si měli vybrat člověka?
edit: Naprostý souhlas s mp5991
|
v
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
#5
Takže se mnou je to neskutečně složitý a ani sám to nemůžu pořádně popsatRainbowlaugh

Líbí se mi Rose. Ovšem ve svých představách jsem se s ní osobně téměř nesetkal. Od toho mám svoje OC, které je taky poník. A víceméně uvažuji o různých možnostech, jak by se ti dva mohli seznámit (z jedné možná bude povídka). Přiznávám, že na konci občas dochází k věcem, které sem radši nebudu psát. Nicméně se jedná o vztah poník + poník.

To je asi tak vše. Snad se to v mém podání dá trochu pochopitTwilightsmile

Jinak o vztahu poník + člověk si myslím, že cokoli víc než přátelství je trochu úchylné.
Odpovědět
#6
mňa zaujíma to čo sa deje v predstavách vás, nie potenciálne motívy koníkov. Alebo teda tí čo tak nejakého milujete, opíšte ako by ste ho zbalili/presvedčili, že ste preňho ten pravý/á.
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
#7
Na úvod bych rád řekl, že cokoliv napíšu se vztahuje pouze k MLP poníkovi v Equestrii, nikoliv k našim poníkům (koním) na Zemi.

Pokud někoho zajímá můj názor na vztah poníka s člověkem, tak ať si přečte v češtině 1. kapitolu povídky Xenofílie, viz http://bronies.cz/Vlakno-JanoS-se-zapomn...#pid108414

Vnímám to stejně, tj. stejný pohled na MLP poníka jako člověk v povídce, pro zájemce citace:

Citace:
Polibek trval několik dlouhých okamžiků, než se Rainbow odtáhla a upřela na svého přítele pohled ve snaze odhadnout jeho reakci. Její obvyklé ztřeštěné chování se vytratilo, váhavě hledala v jeho tváři odraz svých vlastních pocitů. Když v jeho očích spatřila zmatek, srdce se jí skoro zastavilo.
To snad NE! Já jsem si snad něco špatně vyložila? Ale... byla jsem si tím jistá! Fakt... fakt jsem si myslela, že o mě má zájem! U Celestie, já to zvorala! Naprosto jsem to zvorala! Rainbow z toho bylo až špatně. To jsem měla vědet...

Mezitím se Lero snažil urovnat si svoje vlastní myšlenky. No do háje. Jak jsem mohl tušit, že má o mě TAKOVÝHLE zájem? Nevykládám si to špatně? Akorát že takovou pusu si jde těžko vyložit špatně! Že by... ale to asi ne. Takže... mám takový zájem i já o ni? Všiml si, jak posmutněla, a uvědomil si, že jeho rozpaky vypadají jako odmítnutí. Sakra, musím se rozhodnout rychle! Takže... ne, ne, není to zoofilie. Je aspoň tak chytrá jako já sám, a chytřejší než spousta lidí, které jsem znal. Jenom přemýšlet o tom jako o zoofilii je urážka a na to si jí moc vážím. A nejen vážím, upřímně, mám ji na to až moc rád.

Věděl, že Rainbow opravdu není kůň, ačkoliv navenek koně připomínala. A krom její očividné inteligence tu byla i spousta dalších rozdílů. (A, samozřejmě, křídla. Žádný obratlovec na Zemi neměl třetí pár končetin.) Její hlava a ústa byla stavěna úplně jinak, s kratším, užším čumákem, většíma očima, prostorovým viděním, mnohem větší mozkovnou a také mnohem lidštějšími rty než jakýkoliv pozemský kůň. I její kopyta byla odlišná; měkčí a ohebnější než koňská, (jak mohl právě teď cítit na přední noze položené přes jeho hrudník) a mohla se chlubit i omezenou schopností úchopu, jakou nikdy žádný kůň neměl. Takže, Dash rozhodně není zvíře, ale člověk tedy taky není. Tak by se tomu dalo říkat xenofilie, ne? Jsem xenofil? To si o sobě nemyslel, ale... Počkat, beru to z úplně špatné strany. Vycházím s ní líp než jsem kdy vycházel s kýmkoli; kdyby byla člověk, už bych do ní byl blázen. A teď ji jako odmítnu jen kvůli tomu, jak vypadá? No když se to řekne takhle... tak to sakra ne. Nesnáším chlápky, co tohle dělají. Krom toho je vlastně hezká, svým způsobem.


(11.05.2013, 21:21)Johnn195 Napsal(a): Souhlasím s Grizzly, tohle nejde dohromady. Navíc kdyby poníci měli na výběr mezi jinými poníky a lidmy, proč by si měli vybrat člověka?

Přesně to Rainbow v té povídce říká... Proč člověka... Ajsmug
Odpovědět
#8
jedná sa o koníky zo serálu, tj Equestrijské odrody, ktoré vedia rozprávať a rozmýšľať, nie o tie klasické pozemské, ale to by som hádam ani nemal hovoriť, to by malo byť každému jasné. A opakujem, nepýtam sa prečo by mal chodiť koník s človekom, ale ak vo vašich predstavách chodí, tak ako ste ho zbalili, alebo ako vyzerá ten vzťah (vzťah, nie priateľstvo).
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
#9
Je to stejně hloupost, člověk s poníkem, co by s toho vzniklo? A hlavně vždyť v Equestrii je dost poníků, tak proč by se jim do toho měli plést lidi ? A otázka na závěr: Líbili by se poníkům lidi?
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
#10
(11.05.2013, 21:27)sirMichael Napsal(a): Líbili by se poníkům lidi?

Řekl bych že ne, ale nejsem žádný expert.
Move along, nothing to see here.

My OCs: http://bronies.cz/Vlakno-Blue-Star-a-pratele
My "art": http://bronies.cz/Vlakno-Cmaranice
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)