Bronies.cz
Vzťah človek + koník - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vzťah človek + koník (/Vlakno-Vztah-clovek-konik)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Vzťah človek + koník - Hotsteppa - 24.05.2013

Myslíš Xenophiliu? Kto hľadá, nájde Twilightsmile


RE: Vzťah človek + koník - Foxtrot - 24.05.2013

Kdo chce hledat, použije Google.

Jinak, pokud vám, tak je zatím přeložena pouze 1. kapitola a na zbytku se pracuje.
Zatím jsou tady další kapitoly dostupné pouze v angličtině.
Odkaz dát nesmím, ale na Google se to dá najít opravdu snadno Ajsmug


RE: Vzťah človek + koník - Johnn195 - 24.05.2013

Možná je to trochu OT, ale lepší místo na to tady není a částečně se to k tématu vztahuje.
Je tu vůbec někdo kdo četl Xenophilii(aspoň tak dvě kapitoly) a nelíbilo se mu to?
Docela by mě zajímalo jestli je tu ještě někdo, kromě mě, kdo to četl a nepřijde mu to tak skvělé.


RE: Vzťah človek + koník - someone - 24.05.2013

Ač je to divné, xenofílie se mi nelíbila. Nevím proč, ale je mi líto těch ostatních co milují Rainbow Dash. Ale těch, co milují Fs mi líto není když páchám rúzný svinstva. Jsem divný?... No, možná egoista... (taky jen pořád myslím na sebe...)


RE: Vzťah človek + koník - Anemonis - 24.05.2013

someone: Dokud zůstává u našich představ, tak si navzájem "nelezeme do zelí", alespoň myslím. Klidně může milion lidí milovat jednoho poníka.

Mě se Xenophilia líbila, bylo to tam hezky popsané a souhlasí to s mými představami. Já už jsem mnohokrát uvažoval o tom, jaké by to bylo, kdybych se mohl procházet po Equestrii. Dřív jsem měl pro vztahy jasnou hranici - jako člověk nanejvýš objímání poníků, drbání za uchem a tak podobně (prostě jen to, co bych dělal jako pouhý kamarád a teď nemám na mysli přátelství s výhodami), něco víc až po mé ponyfikaci. Pohrával jsem si samozřejmě i s myšlenkou humanizace poníků a vždycky jsem dospěl ke stejnému závěru - bylo by hezké, kdyby mě nějaký poník miloval natolik, že by se chtěl kvůli mně stát člověkem (a líbil by se mi zajisté i po přeměně), ale NE NE a NE! Poníci by měli zůstat poníky a pokud se někdo bude měnit, pak já.

No ale zpět ke vztahu člověk + poník. Přibližně v srpnu jsem si pro svou vlastní potřebu stvořil několik OC. Rozvíjel jsem fantazii, že se dostanu do nějakého neznámého města / vesnice v Equestrii bez bitu v kapse a tudíž tam budu muset na několik měsíců zůstat, než si vydělám třeba na jízdenku do Ponyvillu. A jedna pegaska z těch OC mě velice zaujala. Je to taková pohodářka, co si s ničím nedělá starosti, je chytrá a přátelská, a když je něco potřeba udělat, tak to udělá. Ale aby to nebyla úplná Mary Sue, dal jsem si záležet i na negativních vlastnostech, zlozvycích a nedokonalostech. A tak nějak jsem si uvědomil, že kdyby se někdy nějaký poník objevil tady ve světě lidí, tak právě ona by to snášela velice dobře, dokonce bez pomoci ostatních. A zamiloval jsem se do ní - možná i proto, že je díky té své nedokonalosti tak "dokonalá"; dokonce jsem jí i začal vymýšlet životní příběh a sledovat vývoj jejího charakteru, což obvykle nedělám, protože to ke svým fantaziím nepotřebuji. Miluju samozřejmě i další poníky (Fluttershy, Twilight, Celestii, Lunu, Lyru, ...) a těžko si vybrat, ale možná právě proto, že je tahle OC moje, jsem s představami vztahu člověk + poník nejvíc pokročil právě u ní.

Od té doby, co jsem se do ní zamiloval, pořád tak nějak čekám, že ji skutečně někdy potkám, a rozvíjím fantazie o našem skutečném životě. Včetně milostného vztahu, ale nejenom - v mých představách spolu jezdíme na výlety, pobývá s mou rodinou a přáteli, nebo třeba zůstane doma a čte si - prostě plnohodnotný vztah, kde jsou si partneři rovni. Já ji miluji hlavně pro její povahu, nicméně i její vzhled se mi líbí. A proč by se do mě zamilovala? Možná proto, že bych pro ni udělal první poslední, tak nějak je nám spolu dobře a tak podobně. Ve svým představách jsem dospěl tak daleko, že když chci, dokážu si představit její hebkou srst na těle a ještě hebčí na uších, dokonce i teplo jejího těla, když se ke mně v noci přitulí - je to velice příjemný pocit. Heart (Zřejmě autosugesce - podvědomě při té představě roztáhnu povrchové cévy na místech, kde si myslím, že by se mě dotýkala; to prohřeje prostor pod peřinou rychleji než obvykle, neztrácím pak teplo vyzařováním a roztažené cévy prohřívají tkáň stejně, jako by se ohřívala od těla jiného teplokrevného tvora.)

spike letter Dlouhý příspěvek? Nejdůležitější odstavec:
Jako odlišný živočišný druh stále beru pohlavní styk za něco zakázaného, ale u téhle milé pegasky jsem svolil k láskyplným dotekům na hlavě, končetinách, zádech, hřívě a ocasu / vlasech a křídlech, což je zcela normální, ale dřív jsem si zakazoval jakékoliv, tedy i tyhle "nevinné" projevy lásky. Svolil jsem dokonce i k polibkům. A jsou to velice krásné polibky. Ostatně, po přečtení té přeložené kapitoly Xenophilie jsou ještě krásnější (dovedu si je živěji představit). Ale to je z fyzické roviny našeho vztahu všechno. Nicméně to by mi nebránilo zvát ji svou životní družkou a považovat se za zadaného. A co na tom že by úřady náš sňatek neuznaly? My bychom si ho uznali mezi sebou a na tom by záleželo. Twilightsmile

Asi bych měl docela problém, kdybych byl někdy postaven před rozhodnutí vybrat si mezi ní a Fluttershy. Možná bych se zamiloval i do dalších poníků, kdybych měl možnost je poznat lépe než jen z obrazovky. Ale přesto bych radši řešil takovéhle dilema než vůbec žádného poníka nepotkat. Ale to už je mimo téma...

A ještě jedna věc... rád odpočívám v podobné poloze, jako je tahle: http://spittfireart.deviantart.com/art/Commission-charge73-356593236 Je to velice příjemné a dělám to už kolik let, jenom ten poník mi k tomu pořád nějak chybí. Ajsleepy


RE: Vzťah človek + koník - Tralalka - 24.05.2013

Tak tedy jeste.. Pocitam s tim, ze vsichni videli Startrek atp.. A ve sci-fi se nikdy nejak moc neresilo, jestli ona je modra a on zeleny, ne..? Tak proc by to nemohlo fungovat na rovine Clovek - Ponik, pokud by to bylo tak nejak jako v te povidce.. Mysleno - pokud by Ponici byli proste lide v telech Poniku.

Rypkalove prosim nerypkejte, myslim to tak, ze by byli inteligentni jako lide, mluvili, samozrejme nevypadali jako nas "pozemsky" Ponik, ale jako nejaka adaptace MLP do realneho sveta - To by potom snad nemel byl problem, ze jsme kazdy jiny.. Samozrejme genetici a bilogove by mohli prijit do hrobu myslenkou na tohle, ale ve sve podstate by to dle me bylo jako kdyz zdravy jedinec miluje fyzicky hendikepovaneho, treba zena a vojak, ktery prisel o koncetiny.. Fyzicky jsou take jini, ale v srdci a hlave to maji podobne Pinkiehappy


RE: Vzťah človek + koník - LikiOne - 24.05.2013

(24.05.2013, 16:32)Anemonis Napsal(a): A ještě jedna věc... rád odpočívám v podobné poloze, jako je tahle: http://spittfireart.deviantart.com/art/Commission-charge73-356593236 Je to velice příjemné jenom ten poník mi k tomu pořád nějak chybí. Ajsleepy

tak to jsme dva Twilightblush jak s těmi představami Pinkiehappy tak i s tím že mi k tomu chybí poník Raritycry .


RE: Vzťah človek + koník - sirMichael - 24.05.2013

Popravdě to že si neumím představit vztah mezi člověkem a poníkem, nijak neznamená to že bych byl proti, naopak sám bych to uvítal Rainbowlaugh (zvlášť kvůli všeobecné povaze poníků).
Pokud by to mělo fungovat, je pravda že by nebylo dobré kdyby v našem světě poníci vypadali jako zde žijící
poníci, ale to jen opakuji to co tu bylo už napsané, důležité na tom je to jaký by byl ten vztah mezi člověkem a poníkem, ale to už se tu taky psalo, takže jinak, spíš položím otázku, kde sakra jsou ti poníci?
Já chci do Equestrie! Raritycry Fluttercry (poníky bych raději do našeho světa netahal a to ze zřejmých důvodů)


RE: Vzťah človek + koník - kosay - 24.05.2013

Mládenci, verte mi že v tej polohe by ste dlho nevydržali, keď na mne hentak leží priateľka, tak sa mi strašne zle dýcha a po dvoch minútach jej poviem nehc zo mňa zleze, a to na mne nelaží celou váhou ako koník na tom obrázku Pinkiesmile


RE: Vzťah človek + koník - LikiOne - 24.05.2013

kdybych takhle mohl ležet s Derpy tak se klidně i udusím Pinkiehappy

+ je to pegas a ten nebude mít velkou váhu .