Bronies.cz
Vzťah človek + koník - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vzťah človek + koník (/Vlakno-Vztah-clovek-konik)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Vzťah človek + koník - Refly - 24.05.2013

kosay: Pak následuje tato poloha: Pinkiesmile

[Obrázek: eXA2bZi.jpg]



RE: Vzťah človek + koník - Anemonis - 24.05.2013

Taky mám všeobecně za to, že pegasové jsou lehčí, než by se na první pohled zdálo. Možná by to i tak byla docela váha, ale těžko soudit, dokud to doopravdy nezkusím. Twilightsmile (A já to CHCI vyzkoušet...) Rainbowkiss


RE: Vzťah človek + koník - kosay - 24.05.2013

Je to kôň s krídlami, hmotnosť má takú istú ako ostatné druhy, niesú tak ľahkí že by ich udržali oblaky, oni po nich len vedia chodiť a manipulovať nimi ako s hmotnými objektmi. Maximálne môžu mať duté kosti, ale aj o tom pochybujem, to by boli strašne vetché.

Refly - presne! Rainbowlaugh Akurát je obrátene, temenom sa mi opiera o moje tučné stehno Twilightsmile Priznaj sa, ty nás špehuješ! Ajsmug


RE: Vzťah človek + koník - Johnn195 - 24.05.2013

"Pak následuje tato poloha"
Vy už to vedete jako kamasútru Rainbowlaugh Rainbowlaugh

PS: myšleno pouze jako vtípek Pinkiesmile


RE: Vzťah človek + koník - Flippy - 24.05.2013

Mě by to navadilo, kdyby na mě ležel poník Twilightsmile


RE: Vzťah človek + koník - Kovu11 - 24.05.2013

Anemonis: tetnto príspevok si musím uložiť, fakt nádhera až na ten pohlavný styk, myslím že tvoje pudy by si do smrti neudržal Ajsmug

Likione: aj ja a pri tej predstave že ju nemôžem zdielať práve so Spitfire sa mi chce plakať Raritycry (nemyslite na prasačiny Pinkiehappy )

sirMichael: každý by chcel ísť do Equestrie len niektorý berú ohľady na poníkov napr. či sa ťa nebudú báť, či ťa tam vôbec chcú, alebo preto lebo človek by Equestriu tak zničil ako Zem.

Keby som mal všetko na Zemi zahodiť rodinu priateľov.... a ísť do Equestrie tak bez váhania či už v podobe poníka alebo človeka. Nie že by bol môj život tu na nič môj život je super (aspoň podľa mňa) ale v porovnaní s Equestriou je toto peklo.


RE: Vzťah človek + koník - LikiOne - 24.05.2013

Refly když už tak bych si spíš lehl vedle ní Twilightsmile


Anemonis: vem si že by ten poník měl stejnou výšku jaké má tvé tělo (od krku po pas +-) a ještě pegas nemůže být moc těžký jinak by nevzlétl Rainbowlaugh .


Kovu: před pár týdny bych s tebou nesouhlasil ale tet vím že bych tady toto vše opustil a navždy odešel do Equestrie


RE: Vzťah človek + koník - Apple Juice - 07.06.2013

Keby bolo na mne tak by som bol poník a tam by som asi bol s Applejack...Deti asi stejne protoze muj OC je delany podle Apple Family hloubeji podle Applejack ale stalliona...Deti by byli orandžové,špinavý blond a deti by byli jak z pribehu Pana A Pani Cakeovi kde meli unicorna i pegasuse i kdyz oba byli earth...

Tedka trochu menim nazor protoze sem si precetl Xenophilia v cestine so... RainbowlaughChtel by bych byt clovek a mít vztah jako on s Dash a taky bych chtel mit jak on vztah s Dash Rainbowlaugh

když jsem si prečet článek ktery napsal someone tak bych chtel taky ožužlávat ouška :3


RE: Vzťah človek + koník - Apple Juice - 07.06.2013

(12.05.2013, 16:03)Refly Napsal(a):
(12.05.2013, 15:59)sirMichael Napsal(a): ...ale určitě by to bylo zajímavé a z určitého hlediska by to stálo za vyzkoušení Rainbowlaugh

Hlásím se jako dobrovolník... Pinkiehappy

Ja som potom 2.! Rainbowlaugh

(12.05.2013, 17:26)Kovu11 Napsal(a): V ľudskej podobe sa mi hnusia Pinkiesick. Equestria girls sa mi absolútne nepáčia.

ale napriklad z fan picov kde su nadmerne pekné? Ajsmug

(12.05.2013, 19:06)Hotsteppa Napsal(a): Keby som mal nejakú poníčku (chudák slovenčin) ako vážnu známosť, z istých, ehm, "anatomických" dôvodov by ten vzťah nemusel vždy fungovať na 100%. Dovolím si teda odvolať sa na Equestrian Human Manual, konkrétne pravidlo č.34 (nič nepropagujem) Twilightsmile

Ale Reflymu to prajem Twilightsmile

Chcem sa premeniť potom na ponyho Ajsmug

(12.05.2013, 20:53)Bluro Napsal(a): Guys začíná to být OT.... :/
Jinak ano, to že se kvuli někomu změníš je chamivost, protože jí chceš tak moc, že bys změnil i sám sebe. Chamtovost je defacto kazdá tužba kterou člověk má. A ano dá se o tom spekulovat a každý člověk to vidí jinak, ale tohle vlákno k tomu neslouží, takže se držte tématu!

chamtivost pro lásku Ajsmug

(12.05.2013, 21:11)kosay Napsal(a): pokiaľ viem, tak chamtivosť je definovaná ako forma túžby po nadbytku, takže nemáš pravdu, chamtivý by bol v prípade, že by boli viacero Derpín a on by chcel všetky.

K téme: keby ste požiadali koníka o ruku, a za predpokladu, že by sa dalo cestovať z nášho sveta do Equestrie a späť ľubovoľne, kde by ste ostali bývať a pracovať/žiť? Teda, kde by bolo lepšie založiť rodinu? Predsalen, oba svety majú + (plus) a - (mínus) Twilightsmile

Do kludnej Equestrie resp.Ponyvillu Pinkiesmile


RE: Vzťah človek + koník - Aya Yai - 07.06.2013

Člověk+koník bych ani tolik neřešila, pokud jsou obě dvě strany schopné se do sebe zamilovat a není to nelegální, tak why not?
(OT) Pro mě je spíš zajímavější téma člověk+fiktivní postava. Jelikož jsem takovýto monolog už dneska jednou vedla na skypu, tak to jen přepracuji do odstavcové podoby a něco málo doplním. Rainbowlaugh Ale upozorňuji, že v tomto ohledu nejsem moc vstřícná... :/
Chápu, když se dva lidé navzájem milují, ale milování fiktivních postav mi dělá problémy pochopit... protože fiktivní postavy nikdy nebudou milovat zpět. Ve výsledku je to tak jen absolutní ztráta energie.
Sice mám ráda fiktivní postavy (a herce Rainbowlaugh) právě kvůli tomu, že není šance, že by moje city opětovali, ale to nikdy není milovat ve smyslu milovat (bez ohledu na to, že love v mém podání neexistuje). Když člověk "miluje" fiktivní postavu, nedostane nic nazpět. Může si napsat povídky, nakreslit fanarty, ale pořád to není skutečnost. Může taky věřit svým deluzivním představám, ale to se obvykle bere jako schizofrenie... Představy se pořád nerovnají skutečnosti. Muže to být pěkné, netvrdím že ne, ale ovoce to nepřinese. Přirovnala bych to ke štěkání na špatný strom.