Bronies.cz
Vzťah človek + koník - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vzťah človek + koník (/Vlakno-Vztah-clovek-konik)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Vzťah človek + koník - Dawnflash - 21.07.2015

No neviem ako vy, ale ja tu osobne nechcem vidieť mutanty medzi equestrijskými poníkmi a ľuďmi, to by mohlo vyzerať naozaj odstrašujúco Rainbowlaugh


RE: Vzťah človek + koník - ajax - 21.07.2015

#1. Občas když usínám tak si představuju že vedle mě leží poník a já jí obejmu(vcelku jedno kterou, krom pár jedinců). Dám jí pusu na krk a usínáme přitulení.
#2. Nebo si jenom tak představuju poníka na obejmutí. Třeba teď  Pinkiesad2 Asi mi to zlepšuje pocity.
#3. Vlastně si asi přidstavuju jenom obímání. Na to jsou poníci boží.

ad. děti. Když už tak poníky nebo lidské. Hybridy vylučuji. Jedno nebo dvě od každého taky vylučuju. Ale bylo by divné být tátou s někým s kým mě sex odpuzuje(né že by nebyly krásné a roztomilé ale to je právě asi to co mě od něčeho erotického odpuzuje a taky nevinnost). Jinak dítě bysme pořídili přes intracytoplas­matickou injekci spermie.


RE: Vzťah človek + koník - Lachtan - 21.07.2015

(21.07.2015, 11:59)Dawnflash Napsal(a): Ad crossbreeding, to by nefungovalo. Prírodné blokády v krížení DNA (t.j. receptory na vajíčku, biochemické markery na spermiách, samotný komplementárny mechanizmus DNA apod.) sú tvojim spojencom v prevencii proti monštrám Pinkiesmile

Vztah človek+poník tu berieme ako platonickú záležitosť, len mentálny koncept, ak by daný poník bol skutočný, bol by to zázrak a to tom môžme len snívať.
Fakt ostáva, že equestrijský poník je čisté a ľuďom po morálnej a sebareflektívnej stránke často nadradené stvorenie. Už to samo o sebe je dôvod k láske. Môžeš milovať pre vlastnosti, nie len pre fyzickú stránku. To druhé príde potom.

A prečo, keď ich je toľko? Poníky sú často archetypálne, delené podľa vlastností. Skrátka je možné, že ti nejaký konkrétny poník sadne kvôli tomu. Napríklad AJ kvôli jej úprimnosti a priamosti apod.

Oh, a zmienil som sa, že aj môj partner je poník? Možno by sa na pohľad nezdala, ale zdanie klame Pinkiesmile

Při přečtení prvního odstavce se mi dost ulevilo, super. Rainbowlaugh No, osobně by mi povahovými vlastnostmi pár klisen sedlo,jen... mi přijde trochu nepravděpodobné že by se mnou mé pocity sdílely... Ale jak srdce lidí tak poníků mohou být dost nevyzpytatelná, třeba bych byl hodně překvapený.


RE: Vzťah človek + koník - blesk1j_CZ - 26.07.2015

Psal jsem to s opatrnosti a pravdivě. A chtěl jsem se vyjádřit. Doufám že to je ještě v pořádku.


RE: Vzťah človek + koník - Jamis - 26.07.2015

(26.07.2015, 12:16)blesk1j_CZ Napsal(a): Doufám že to je ještě v pořádku.

Ani náhodou... vlákno promazáno a ty sis tímto vysloužil Warn.


RE: Vzťah človek + koník - Žeryk - 27.07.2015

Vztah s poníkem by podle mě byl asi stejný, jako s mazlíčkem. A jelikož vím, že poníka ve stylu MLP nikdy nebudu mít, jedinou alternativu vidím v převlečení přítelkyně do nějakého cosplaye nějakého poníka Rainbowlaugh

btw, sice to je ještě daleko, ale jak teď MS představil HoloLens s promítáním v reálném čase, například MC, nebyl by špatný nápad tam naprogramovat třeba i poníka Rainbowlaugh když si to představíte, nasadíte si brýle a v tu ránu vám bude po domě běhat nějaká Twilight Rainbowlaugh

btw2, můj 600. příspěvek Rainbowlaugh


RE: Vzťah človek + koník - Bluebear - 27.07.2015

(21.07.2015, 11:59)Dawnflash Napsal(a): Ad crossbreeding, to by nefungovalo. Prírodné blokády v krížení DNA (t.j. receptory na vajíčku, biochemické markery na spermiách, samotný komplementárny mechanizmus DNA apod.) sú tvojim spojencom v prevencii proti monštrám Pinkiesmile

Nefungovalo by, pokud by to člověk nechal na přírodě. Na dostatečném technologickém levelu (řekl bych tak rok 2150 podle našeho počítání), si dovedu představit, že DNA obou rodičů se přeloží do nějakého jazyka nezávislého na druhu, vyberou se vlastnosti tak, aby se biochemicky ani mechanicky nepomlátily, přeložíš to zpět do DNA a odpálíš to. Samozřejmě to de facto už není křížení, to je řízené stvoření nového druhu.

A samozřejmě, nějaké hrátky ve VR v tomto smyslu lze očekávat mnohem dřív, řekl bych, že tak +-50 let (při pesimistickém odhadu; dost možná, že v Japonsku už primitivní formy existujou).


RE: Vzťah človek + koník - Bluelight - 27.07.2015

(27.07.2015, 09:25)Jeryk Napsal(a): btw, sice to je ještě daleko, ale jak teď MS představil HoloLens s promítáním v reálném čase, například MC, nebyl by špatný nápad tam naprogramovat třeba i poníka Rainbowlaugh když si to představíte, nasadíte si brýle a v tu ránu vám bude po domě běhat nějaká Twilight Rainbowlaugh

Rainbowlaugh

Nebylo by ono o hodně lepší mít v domě nainstalované, dnes již funkční, 3D holografické projektory viditelné pouhým okem, které by byly vzájemně propojené pomocí serveru? V tom serveru by byla AI aplikace, do které by se programovaly už jen znaky. Například tam dát 3D model, třeba ze SFM, ty jsou velmi dobře propracované Pinkiesmile a poté už jen naprogramovat vzorec chování?

Následně by se dal zavést slovník pojmů, výrazů a frází, který by má Waifu (AJ, Tia, FS) používala logicky. Zavést výšku hlasu a tóny při mluvě. Například české a anglické tóny při otázce se poměrně liší.

A já bych si své waifu rozhodně dal v češtině. Jen ne s tak de***ním dabingem, jako udělal Barrandov. Ale tu výšku hlasu bych AJ a Celestii nechal, moc se mi líbí, i když úplně stejně se mi líbí i ty originální hlasy. Jen Fluttershy bych asi nechal pouze ten originální. Rainbowlaugh

A poté by se hodily ještě bezdrátové rukavice, nebo i celý oblek, které by pomocí slaboučkých elektrických signálů simulovaly odpor při doteku, pocit při hlazení sametové srsti, pocit tulení se k měkkoučkému tělu a poníkovo teplo.

Samozřejmě to vše jen s Vaší integrací. Takže byste se museli poníka nejdřív dotknout, aby jste to ucítili, pohladit ho, abyste ucítili jeho nádhernou sametovou srst a přitulit se k němu abyste mohli objímat jeho měkkoučké tělo a cítit jeho teplo.

Flutterryay


RE: Vzťah človek + koník - MrKafr - 27.07.2015

OT Ondrahrr:
A několik silných klimatizací, jinak by ses v serverově upekl, vlastní elektrárnu, protože účty za elektřinu by jsi neutáhl a dalších 20 let na dopilování detailů a dodělání patřičné technologie...

(27.07.2015, 15:38)D.K. Napsal(a): Případně si něco šlehněte a budeme mít ještě reálnější zážitek halucinovaného poníka. Rainbowlaugh
Tohle není zas tak špatný nápad... Lepší a propracovanější než nějaká technologická vychytávka Rainbowlaugh


RE: Vzťah človek + koník - Bluelight - 27.07.2015

OT MrKafr:
Vy mi taky musíte všechno zkazit! Rainbowlaugh

Flutterryay