Bronies.cz
Vzťah človek + koník - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vzťah človek + koník (/Vlakno-Vztah-clovek-konik)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Vzťah človek + koník - Santhiras - 30.07.2015

@Máca:
(30.07.2015, 16:04)Mácaman Napsal(a): Santhiras> Equestrie je pro kazdeho takova, jakou si ji predstavuje, chces ji harmonickou, mas ji mit  Pinkiesmile
Děkuju. Tohle je něco, co semtam potřebuju zaslechnout. Říká se, že každý si tvoříme svoje vlastní peklo a jsme zodpovědní za to, jak se cítíme. Já nechci s peklem mít nic společného. Proto mám Equestrii a mrzí mě, že se najdou tací, kteří v tom vidí něco víc.



RE: Vzťah človek + koník - Martin - 30.07.2015

Nejsem si jistý, na kolik jsme ještě on topic, ale fór je v tom, že čistě mírumilovná forma se vyvinout z evočního hlediska (a teď, kreacionisti, trhejte Pinkiesmile ), protože pokud nemá živá forma života (TM by ufomír) nutkání soupeřit (válčit) se svým okolím, zůstane v harmonii na té nejnižší udržitelné úrovni, což je ve většině případů jednobuněčný/trochu mnohobuněčný organismus s chemickým metabolismem Ajsmug Tudíž, žádná Equestria Twilightoops Jsem hroznej, že jo?

Celé je to o tom, že inteligentní forma života může dosáhnout určité úrovně poznání, či řekněme osvícení a stát se mírumilovnou na určitém levelu (zachráníte život na Zemi tím, že kolonizujete jinou planetu a tím nejspíš zabijete místní bakterie, "přicházíme v míru, neberte to osobně, ale nejspíš všichni zemřete"), že na sobě začne vidět hlavně jen chyby, ale těch pár miliard/miliónů let evoluce přes noc z genů nevymažete.

Proto jsme si stvořili poníky, protože jsou řekněme lidštější než samotní lidí a tedy k nimi máme jistý vztah. Někdo si holt zase vypěstuje těsnější vztah s postavou typu Barbar Conan, mno Twilightoops Máte model. Ale to není o tom, abyste se zpřátelili s imiginárními poníky a odvrhli lidstvo, ale o tom, aby lidstvo dosáhlo alespoň na tuhle úroveň (nalejme si čistého mléka, Equestria možná (v současné době) nemá války, ale pokud jde o sousedské vztahy, je Poníkov jedno z těch nejpřátelštějších míst v Equestrii a přitom i tam se obyvatelé dost často porafají. Připomíná to vztahy lidí na vesnicích - to pak taky člověk, co přijde z města, vejrá jako péro z gauče, když za ním přijde úplně neznámý soused a nabídne mu, ať si očesá třešně; asi jako to zažila Twilight Sparkle).

Poníci jsou krásně celkem realisticky zobrazení, protože mají lidské chyby. Dá se věřit tomu, že si prošli tím samým, co my. Schválně, kolik z Vás se ztotožnilo s G3 poníky, což je právě takový prototyp harmonické společnosti, který je tak osvícená a přátelská, že by z toho oslepl i Budha! ? Rainbowlaugh


Což už tu vlastně zaznělo od ostatních taky....


RE: Vzťah človek + koník - pink-bobik - 04.08.2015

Rainbowlaugh vetšina sa zo svojim oblúbeným poňom stotožnuje . Ako napriklad ja bohožial už viem čo robí s twi blejsk a asi na to nikdy nezabudnem .
Ide o to že k mojej povahe mi najviac sadne Pinkie .
A odpoveď na kosayovu otázku ...
Vetšinou zabudnem čo sa mi snívalo Rainbowlaugh
A o poňoch ani neviem že by sa mi niekedy o nich snívalo...


RE: Vzťah človek + koník - Jerry Heartlead - 04.08.2015

Ja sa v poslednej dobe zosobňujem s mojim OC, lebo je ako ja, ale oveľa lepšie Rainbowlaugh Whatever...


RE: Vzťah človek + koník - AngelF1re - 17.02.2016

Vztah ponika a cloveka si viem predstavit vo sne, ale v realite .. dost tazko.


RE: Vzťah človek + koník - Jerry Heartlead - 18.02.2016

AngelF1re: Práve z tohto dôvodu by som sa dal radšej ponifikovať Rainbowlaugh


RE: Vzťah človek + koník - Moně - 18.02.2016

Možná (nebo určitě) jsem už sem psala, jak toto spojení beru skepticky, ale přece jsem našla jedno pozitivum. Pokud by v Equestrii fungovala stejná biologie, nevznikl by z takového vztahu nechtěný potomek... Pinkiehappy


RE: Vzťah človek + koník - Azuliana - 18.02.2016

Z čehož by mohli mít někteří zdejší uživatelé radost Pinkiesmile


RE: Vzťah človek + koník - Terodeness - 19.02.2016

So... no more Tireks? Rainbowlaugh


RE: Vzťah človek + koník - Azuliana - 19.02.2016

Spíš no more Discords Pinkiehappy